A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

poděkování

19.08.2011 10:53:40 | Jarka.B
Jarka.B
děkuji za nahlédnutí do Vaší dovolené, připadala jsem si, jako bych tam byla s Vámi. Krásné fotky i popisky. S napětím očekávám, jestli přibude i nějaký cestopis s obsáhlejšími informacemi, ráda bych si jej přečetla :-) Jarka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Réza 2 24.05.2012 13:28

Mně slzička z oka při opouštění lodi neukápla,
protože jsem naprosto přesně věděla, že chci příště zase...
... a už teď, 10 dní po návratu, hledám v katalogu... :-))
Máš to všechno pěkně zachycené a zadokumentované, ještě se vrátím ;-)

kjanickaa 23.08.2011 17:21
Hmmm:)  

Krásná dovolená, každý den jinde, poznali jste spousty krásných míst!! Chápu, že Vám při loučení s lodí ukápla slzička, mně takhle kape každý rok, když odjíždíme z dovolené... je to vždycky symbol loučení s místem pobytu. Všechna alba jsou super:). Máte na co vzpomínat a to je důležité:)

marbes 19.08.2011 15:00
Re:  

Oni, jak jsem psala u fotek, měla jsem slzičky v očích i při vkládání fotek do alba. Naše holky byly úžasné a opuštěním lodě upustila ta starší taky slzu (a že nebyla zdaleka jediná, bylo vidět, jak spousta dospěláků má zavlhlé pohledy)
No a to je jasný, proplouvání Benátek při startu má úplně jiný nádech, to teprve všechno začíná, ten návrat po týdnu je hodně smutný :'(
Bylo by fajn se někdy v budoucnu na nějaké kocábce potkat! ;-)

marbes 19.08.2011 14:58
Re: Nádhera  

Lucko, moc díky za zkouknutí fotek! U nás to bylo obráceně - já jsem s plavbou ze začátku rezolutně nesouhlasila (hlavně díky těm hloupým mýtům, jak prozvracím dovolenou :-[ ), no a jak jsem teď ráda, že mě rodina ukecala ;-)
a taky jsem neskonale vděčná Onice ;-) za trpělivé odpovídání na mé nekonečné otázky, hodně mě uklidnila a také jsem byla díky ní hooodně natěšená :-)

onika 19.08.2011 14:48

Aaaach jooooo :-( :-( :-( Benátky jsou nádherné ale mám radši , když se z Benátek vyplouvá :-) :-) :-) Ale i tak jsem se pokochala na krásných fotkách a doufám, že se někdy na nějaké plavbě potkáme :-) :-) :-) Dík za krásné pokoukání :-) :-)

Lucka545 19.08.2011 14:11
Nádhera  

Všechny alba z Vaší plavby jsou úžasné. Něco podobného jsem plánovala na letošek, ale nakonec z toho sešlo, ale Vaše fota mne přesvědčila, že příští rok to uskutečníme. Děkuji i za hezké komentáře k Vašim fotografiím. Byl to zážitek, i když jen na fotkách, a co teprve na živo, to muselo být skvělé!

marbes 19.08.2011 13:57
Re: poděkování  

Jarko, díky za shlédnutí fotek! Nejsem moc zdatná ve slohu, ale možná by stálo za to nějaký cestopis sesmolit, dokud to máme tak čerstvě v hlavě ;-) Pěkný den!

Jarka.B 19.08.2011 11:53
poděkování  

děkuji za nahlédnutí do Vaší dovolené, připadala jsem si, jako bych tam byla s Vámi. Krásné fotky i popisky. S napětím očekávám, jestli přibude i nějaký cestopis s obsáhlejšími informacemi, ráda bych si jej přečetla :-) Jarka

Zpět na všechny diskuze