A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Poděkování

29.03.2011 21:45:46 | Vaňušovi
S touto CK jsme letěli poprvé a byli jsme mile překvapeni.
Ať už to bylo při objednávání tohoto zájezdu /19.-26.4.2011/, kde s námi velmi mile a ochotně jednala p. Lucie Slováková a
profesionálně nám odpovídala na naše dotazy ohledně ubytování v hotelu a celkové situace v Hurgádě. Patří jí dík, je to človíček na svém místě.
Další milé překvapení nás čekalo v Hurgádě v podobě vynikající delegátky paní LUCIE, která nám byla ve všem oporou. Ubytovala nás okamžitě po příjezdu do hotelu, vše nám vysvětlila a rozloučila se s tím, že večer se příjde zeptat, jak jsme spokojeni. Co slíbila, to také splnila. Jenom jsem se zmínila, že po přidání přistýlky se nám pokoj zmenšil na průchozí uličku /neměla jsem v úmyslu měnit pokoj/, hned nám na recepci zařídila výměnu,no fantazie. Druhý den při prohlídce Hurgády , bylo nás 6 čechů a 1 američan, se všem věnovala stále s úsměvem a výklad podávala dvojjazyčně.Na závěr výletu se opět nezapoměla zeptat, zda jsme spokojení a abychom ji v připadě naší potřeby kdykoliv zavolali.Nasměrovala nás na páteční svátek v Maríně,že nebudeme litovat a také jsme nelitovali. Viděli jsme egypťany úplně z jiného pohledu, hlavně mladé jak se baví.Takový delegátský servis se nám nedostával ani u větších nejmenovaných CK. Zkrátka další človíček na svém místě,kterému moc děkujeme aspoň touto cestou.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 31.03.2011 12:39
admin  

Dobry den, mozna bude lepsi napsat podekovani sem:
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/ck-karma-tours-13810/

toto tema je cteno i zastupci teto CK, k nasemu poteseni:). Preji hezky den!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vaňušovi
31.03.2011 09:50 212.158.155.***
RE: RE: RE: admin  

Už to vidím. Termín 19.-26.3.2011. Děkuji Vaňušovi

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vaňušovi
31.03.2011 09:27 212.158.155.***
RE: RE: RE: admin  

Dobrý den, nejsem milovník diskuse přes internet, ale můžete napsat v čem jsme se spletli. Omlouvala jsem se za to, že jsem neuvedla název cestovky, protože jsem byla přesvědčena, že píši svůj objektivní názor na stránkách CK Karma tours. Byla to skvělá dovolená díky této cestovce, kde jsme se cítili jako klienti. Pěkný den. Vaňušovi

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Petruše1
30.03.2011 22:46 46.13.51.***
RE: RE: admin  

19.-26.4.2011? Předpokládám že jste se spletli 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vaňušovi
30.03.2011 22:06 212.158.155.***
RE: admin  

Omlouváme se. Byla to cestovka Karma tours.
Vřele doporučujeme. Vaňušovi

• Anonym (1)
admin2 30.03.2011 12:46
admin  

Dobry den, jeste jednou nam prosim napiste o jakou ck slo - zde v diskuzi se to nezobrazuje. Diky!

• Anonym (1)
Vaňušovi
29.03.2011 22:45 212.158.155.***
Poděkování  

S touto CK jsme letěli poprvé a byli jsme mile překvapeni.
Ať už to bylo při objednávání tohoto zájezdu /19.-26.4.2011/, kde s námi velmi mile a ochotně jednala p. Lucie Slováková a
profesionálně nám odpovídala na naše dotazy ohledně ubytování v hotelu a celkové situace v Hurgádě. Patří jí dík, je to človíček na svém místě.
Další milé překvapení nás čekalo v Hurgádě v podobě vynikající delegátky paní LUCIE, která nám byla ve všem oporou. Ubytovala nás okamžitě po příjezdu do hotelu, vše nám vysvětlila a rozloučila se s tím, že večer se příjde zeptat, jak jsme spokojeni. Co slíbila, to také splnila. Jenom jsem se zmínila, že po přidání přistýlky se nám pokoj zmenšil na průchozí uličku /neměla jsem v úmyslu měnit pokoj/, hned nám na recepci zařídila výměnu,no fantazie. Druhý den při prohlídce Hurgády , bylo nás 6 čechů a 1 američan, se všem věnovala stále s úsměvem a výklad podávala dvojjazyčně.Na závěr výletu se opět nezapoměla zeptat, zda jsme spokojení a abychom ji v připadě naší potřeby kdykoliv zavolali.Nasměrovala nás na páteční svátek v Maríně,že nebudeme litovat a také jsme nelitovali. Viděli jsme egypťany úplně z jiného pohledu, hlavně mladé jak se baví.Takový delegátský servis se nám nedostával ani u větších nejmenovaných CK. Zkrátka další človíček na svém místě,kterému moc děkujeme aspoň touto cestou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze