A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

pochvala !

29.09.2008 12:21:56 | Kutrová Marie
Dobrý den,chci jen v krátkosti vyjádřit spokojenost s CK ALEXANDRIA,se kterou jsem byla letecky 16.9. - 26.9.2008 na dovolené v Řecku na Lefkadě. Vše proběhlo bez nejmenších problémů,služby CK byly v naprostém pořádku a obzvlášť chci pochválit delegátku slečnu Žítkovou (ostravská pobočka) za skvělý přístup a ochotu. marie Kutrová Ostrava
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
leonaaa
29.09.2008 15:11 193.179.187.***
Turecko + Pradok  

Já se připojuji k pochvale, a to na CK PRADOK, týden v Turecku v Alanyii byl super. A i my jsme měli štěstí na delegátku - Bětka je organizačně schopná, vždy usměvavá, zkrátka takhle si představuju kvalitní delegátku, na kterou může být její cestovní kancelář hrdá.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Kutrová Marie
29.09.2008 12:21 88.101.209.***
pochvala !  

Dobrý den,chci jen v krátkosti vyjádřit spokojenost s CK ALEXANDRIA,se kterou jsem byla letecky 16.9. - 26.9.2008 na dovolené v Řecku na Lefkadě. Vše proběhlo bez nejmenších problémů,služby CK byly v naprostém pořádku a obzvlášť chci pochválit delegátku slečnu Žítkovou (ostravská pobočka) za skvělý přístup a ochotu. marie Kutrová Ostrava

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze