A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

počasi v Černe hore

08.05.2008 20:13:27 | Dave z CV
chtel jsem se zeptat:zacatkem cervna odjizdime na dovolenou do Černe hory konkretne oblast Sutumore. Nemate nekdo zkusenost jake je tam v tuto rocni obdobi pocasi? Docetl jsem se ,ze tam byva v prumeru 27°c. Nevim jestli je to pravda. Diky D.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Butterfly
16.05.2008 11:19 85.132.197.***
počasí  

My jsme byli v Sutomore několikrát a uplně nejdříve to bylo 14.6. a tehdy tam bylo 42 stupňu ve stínu!!!Bývá tam daleko tepleji než v Chorvatsku a stabilnější počasí.Byli jsme tam pětkrát a vždy přelom června července a pršelo nám jen jedno a to v noci bouřka. :-)

• Anonym (50)
  • Anonym (52)
Bohdan
16.05.2008 08:19 78.157.171.***
RE: počasi v Černe hore  

Je to nevyzpytatelné. V roce 2005 jsme byli začátkem července v Baru, a bylo super - voda jako polivčíčka, teplo, slunce. Rok později v Ulcinji - teplo, slunce, ale voda studená jako led!!! Je to tím, že Montenegro není chráněno ostrovy jako Dalmacie a voda cirkuluje mnohem rychleji. Minulý rok - opět Bar - voda ráno studená a čistá, odpoledne teplejší ale nepříliš čistá. Počasí ok, ovšem 3-4 dni bura - vítr z hor a kiša - déšť.

• Anonym (31)
  • Anonym (34)
Dave z CV
08.05.2008 20:13 213.192.43.***
počasi v Černe hore  

chtel jsem se zeptat:zacatkem cervna odjizdime na dovolenou do Černe hory konkretne oblast Sutumore. Nemate nekdo zkusenost jake je tam v tuto rocni obdobi pocasi? Docetl jsem se ,ze tam byva v prumeru 27°c. Nevim jestli je to pravda. Diky D.

• Anonym (51)
  • Anonym (45)
Zpět na všechny diskuze