A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Plavby lodí MSC : Armonie,Lirica, Fantasia, Poesia, Orchestra, Splendida, Divina atd.

15.04.2013 10:57:49 | admin2
admin2
Chystáme se 25.5.na okružní plavbu lodí z Benátek po Východním středomoří.Podělí se někdo s námi o své zážitky a foto z této či podobné plaby?Téma okružní plavby ještě nikdo nezaložil.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 24.11.2017 13:59
Re: plavba východním středomořím  

to je docela vyčerpávající odpověď.Přidám jen to, že české cestovky přijíždějí do přístavu brzy(zřejmě časová rezerva pro autobusovou dopravu), takže si slušně začekáte :-(Výhoda je, že nastupujete s prvními skupinami aspoň, moje zkušenosti-takže bez tlačenic.Cizinci a indivindi většinou k check-inu, přicházejí později odpoledne.
Bufet je od oběda v provozu, takže vlastně když projdete koridorem bez zavazadel, přes recepci, vyzvednete si eventuánlě předplacené balíčky a můžete pokračovat až na horní palubu do bufetu.Je možné, že kajuty ještě nebudou k dispozici.
Vylodění, jak píše Blue plus možnost, pokud nechcete čekat na svoji skupinu-nedávat zavazadla v noci za dveře, tím pádem si je berete sami a můžete vystoupit současně s první skupinou.Bufet je opět v provozu.

Blue.blue 24.11.2017 12:45
Re: plavba východním středomořím  

Ohledně nalodění - dají vám přesné instrukce spolu s lodními lístky - alespoň já mám vždy takovou zkušenost, že mi uvedli, od kdy je check-in.

Netuším, z kterého přístavu a kdy odplouváte, ale např. letos jsem vyplouvala z Benátek, čas odplutí byl 16 hod., na lodi jsme určitě byli kolem poledne a naobědvali se.

Ohledně vylodění - probíhá postupně, organizovaně a přesné instrukce jsou vždy v posledních lodních novinách a podle typu kajuty a paluby to jde postupně a barevně. Je možnost i změny času, pokud např. potřebujete stihnout let zpět.

Při připlutí ráno je poslední snídaně a snad si pamatuji správně, je to celkově otázka 2 hodin cca od připlutí, kdy všichni musí udělat check out.

Krásnou plavbu! Hanka

• doktor23
Neregistrovaný uživatel
24.11.2017 10:08 46.13.172.***
plavba východním středomořím  

Dobrý den,
v červnu máme plout s MSC východním středomořím.
Mohli byste nám poradit jak je to se stravou, co je první a poslední služba?
Když de nalodíme dopoledne, můžeme jít na lodi už na oběd?
Děkujeme. Novotných

Neregistrovaný uživatel
11.10.2017 23:34 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Mohl by mě někdo poradit, jak je možné se dostat co nejlevněji a nejjednodušeji z Brindisi do Alberobella? Nechci kupovat výlet od MSC.
Je to ale od Brindisi poměrně daleko :-\ . Jak je nejlepší absolvovat tuto cestu samostatně?
Děkuji za radu.
Viola

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 18:01 46.13.172.***

Děkuji velmi! :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

mispi 06.10.2017 14:27
Re: MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Každá kajuta má svoj termostat

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 12:51 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Mám ještě jednu trochu jinou otázku, jsou lodě MSC (konkrétně Musica) hodně klimatizované? Není tam zima? Dá se v kajutě s balkonem nařídit teplota na termostatu nebo ne? Nebo je to řízeno centrálně pro všechny kajuty na lodi?
Moc děkuji za odpověď.
Viola

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 15:07 46.13.172.***

Děkuji velmi za odpověď a přeji samé krásné plavby!
Viola :-)

doktor23 05.10.2017 06:09
Re: MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Je to v cene

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 23:06 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Dobrý den,
může prosím někdo poradit s vyloděním na Santorini z lodi MSC Musica?
Je převoz loďkou na pevninu v ceně nebo se musí platit navíc ve formě výletu?
Děkuji velmi za odpověď.
Viola

Zpět na všechny diskuze