A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Plavby lodí MSC : Armonie,Lirica, Fantasia, Poesia, Orchestra, Splendida, Divina atd.

15.04.2013 10:57:49 | admin2
admin2
Chystáme se 25.5.na okružní plavbu lodí z Benátek po Východním středomoří.Podělí se někdo s námi o své zážitky a foto z této či podobné plaby?Téma okružní plavby ještě nikdo nezaložil.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 24.11.2017 13:59
Re: plavba východním středomořím  

to je docela vyčerpávající odpověď.Přidám jen to, že české cestovky přijíždějí do přístavu brzy(zřejmě časová rezerva pro autobusovou dopravu), takže si slušně začekáte :-(Výhoda je, že nastupujete s prvními skupinami aspoň, moje zkušenosti-takže bez tlačenic.Cizinci a indivindi většinou k check-inu, přicházejí později odpoledne.
Bufet je od oběda v provozu, takže vlastně když projdete koridorem bez zavazadel, přes recepci, vyzvednete si eventuánlě předplacené balíčky a můžete pokračovat až na horní palubu do bufetu.Je možné, že kajuty ještě nebudou k dispozici.
Vylodění, jak píše Blue plus možnost, pokud nechcete čekat na svoji skupinu-nedávat zavazadla v noci za dveře, tím pádem si je berete sami a můžete vystoupit současně s první skupinou.Bufet je opět v provozu.

Blue.blue 24.11.2017 12:45
Re: plavba východním středomořím  

Ohledně nalodění - dají vám přesné instrukce spolu s lodními lístky - alespoň já mám vždy takovou zkušenost, že mi uvedli, od kdy je check-in.

Netuším, z kterého přístavu a kdy odplouváte, ale např. letos jsem vyplouvala z Benátek, čas odplutí byl 16 hod., na lodi jsme určitě byli kolem poledne a naobědvali se.

Ohledně vylodění - probíhá postupně, organizovaně a přesné instrukce jsou vždy v posledních lodních novinách a podle typu kajuty a paluby to jde postupně a barevně. Je možnost i změny času, pokud např. potřebujete stihnout let zpět.

Při připlutí ráno je poslední snídaně a snad si pamatuji správně, je to celkově otázka 2 hodin cca od připlutí, kdy všichni musí udělat check out.

Krásnou plavbu! Hanka

• doktor23
Neregistrovaný uživatel
24.11.2017 10:08 46.13.172.***
plavba východním středomořím  

Dobrý den,
v červnu máme plout s MSC východním středomořím.
Mohli byste nám poradit jak je to se stravou, co je první a poslední služba?
Když de nalodíme dopoledne, můžeme jít na lodi už na oběd?
Děkujeme. Novotných

Neregistrovaný uživatel
11.10.2017 23:34 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Mohl by mě někdo poradit, jak je možné se dostat co nejlevněji a nejjednodušeji z Brindisi do Alberobella? Nechci kupovat výlet od MSC.
Je to ale od Brindisi poměrně daleko :-\ . Jak je nejlepší absolvovat tuto cestu samostatně?
Děkuji za radu.
Viola

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 18:01 46.13.172.***
mispi 06.10.2017 14:27
Re: MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Každá kajuta má svoj termostat

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 12:51 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Mám ještě jednu trochu jinou otázku, jsou lodě MSC (konkrétně Musica) hodně klimatizované? Není tam zima? Dá se v kajutě s balkonem nařídit teplota na termostatu nebo ne? Nebo je to řízeno centrálně pro všechny kajuty na lodi?
Moc děkuji za odpověď.
Viola

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 15:07 46.13.172.***

Děkuji velmi za odpověď a přeji samé krásné plavby!
Viola :-)

doktor23 05.10.2017 06:09
Re: MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Je to v cene

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 23:06 46.13.172.***
MSC MUSICA Řecké ostrovy  

Dobrý den,
může prosím někdo poradit s vyloděním na Santorini z lodi MSC Musica?
Je převoz loďkou na pevninu v ceně nebo se musí platit navíc ve formě výletu?
Děkuji velmi za odpověď.
Viola

Zpět na všechny diskuze