A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Plavby lodí MSC : Armonie,Lirica, Fantasia, Poesia, Orchestra, Splendida, Divina atd.

15.04.2013 11:57:49 | admin2
admin2
Chystáme se 25.5.na okružní plavbu lodí z Benátek po Východním středomoří.Podělí se někdo s námi o své zážitky a foto z této či podobné plaby?Téma okružní plavby ještě nikdo nezaložil.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
XXXmen
04.06.2014 09:26 109.231.129.***
Re: ALL  

Ano z Janova, trasa lodi je: Janov - Civitavecchia - Palermo - La Goulette - Palma de Mallorca - Valencia - Marseille - Janov

onika 04.06.2014 09:23

Už jsem to někde našla, takže asi budete vyplouvat z Janova ?

onika 04.06.2014 09:22

XXXmen, odkud budete vyplouvat a kam připlouvat ? My se 20.9. vracíme do Benátek z plavby kolem Evropy .

XXXmen
04.06.2014 08:36 109.231.129.***

Jasně, je faj že je Vás zde několik co rádi poskytnou nějakou tu radu či doporučení a referenci. My budeme na Musice a tam bohužel 4D kino není, ale my ho máme i v naší Ostravě takže tu a tam si zajdem zablbnout :) na lodi ho asi ani nebudeme postrádat...

onika 04.06.2014 08:23

XXXmen, můžu se přidat ? Radka taky ( a myslím, že i ostatní ) se přidá . Další útraty na lodi se odvíjí od toho , jestli jedete s průvodcem a ten vám destinace v dosahu pěší chůze , ukáže. Nebo např. v Dubrovníku, kde je do centra daleko, jsme jeli taxíkem , za 5EUR na osobu . Možné je zaplatit u lodní společnosti jenom transfery do centra ( podle seznamu výletu, tam ,kde tyto služby společnost poskytuje, stojí cca od 7-10 EUR. Na poslední plavbě jsme byli s vnoučaty, takže padla platba za Formuli 1 a zaD kino. Jasně, že neodolaly vnoučata a vyškemraly si suvenír v butiku MSC. Jinak mně nic nenapadá, co by se mohlo při all. ještě doplácet. Leda :-) masáž celého těla na 30 min. za 69EUR, akupnktura za 59EUR :-) Ceny se ale denně mění, kze zjistit v lodních novinách, bývají denně nějaké slevy. To 4D kino stálo pro dva 12,- EUR.

XXXmen
04.06.2014 08:08 109.231.129.***

Zdravím Radko,

děkuji za výčet útraty na lodi. Tak už máme jasno - jdeme do ALL. Je ještě něco za co jste na lodi platila/utrácela?

onika 03.06.2014 20:28

Radko , all je opravdu bez 15% přirážky , když objednáš hned v CK . Nám se all. opravdu vyplatilo . Před vyplutím jsem měla propočítané tři varianty : za " hotové ", za balíčky a all.

Radka
03.06.2014 19:47 78.45.53.***
ALL  

XXXmen:
Tak za nás pití zhruba: denně - 1 velká voda k obědu a večeři, tj. 2,5 x 2 x 1,15; dvě nealka buď k večeři nebo obědu, tj. 2,70 x 2 x 1,15; průměrně dohromady 3 koktejly za den 6,50 x 3 x 1,15; pak asi dvakrát za pobyt sklenka vína 4,50 x 2 x 1,15 a jednou litr Sangrie tuším za 10 Euro. Průměrně na den mi to vyšlo za obě cca 37 Euro i se spropitným . A to kávu jsem pila jen z automatu, pivo nepiju, aperitiv jsem neměla. Fakt jsem hodně překvapená a pod tíhou těchto čísel, bych asi dala ALL. Ten rozdíl je 9 Euro ve dvou (pokud si koupíš ALL hned v CK, tak je to bez daně, aspoň myslím) a to je fakt málo nato, že jsme moc nepily (byla jsem s dcerou). Je pravda, že vodu i koktejly jsme měly z koupeného balíčku, ale tam zase tak extra úspora není. Jsem z těch výsledků počtů celá "hin", to jsem nečekala :-\ :-(

Réza 2 03.06.2014 14:27

marbesovic právě v poslední destinaci Split, mají krásně, jasno, 8-)
zítra připlutí do Benátek

Neregistrovaný uživatel
03.06.2014 12:46 109.231.129.***

Radko,

jojo to bude super, jinak ještě otázka na všechny co již na lodi MSC byli, je něco na co si dát pozor ve smyslu peněz? Ono na webu MSC jsme našli například ceny do SPA a další věci jak svatby, nározky a jiné vymoženosti, což sice nebude na pořadu dne ale třeba nějaké to SPA stojí za vyzkoušení. Rádi lenošíme, relaxujeme a necháme se opečovávat.

Díkas všem

Zpět na všechny diskuze