A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Platinumcanary

30.10.2015 08:33:32 | KPetruse
KPetruse
Dobrý den, má někdo z Vás zkušenosti s CK Platinumcanary? Měli bychom s nimi odletět na Tenerife na karneval. Jejich dotazy na to, kde bydlíme a v jaké výši jsou naše příjmy mne hodně zaskočily. Moc děkuji za jakoukoliv reakci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.03.2016 21:09 46.39.185.***
Re: Platinumcanary  

Dobry den jak se Vam dovolena s touto cestovkou libila.? Mam s nimi take jed na tenerife ale nevidim nikde zadne recenze. Dekuji

KPetruse 11.11.2015 16:48

Moc děkuji za Vaši odpověď, pomohla mi :-)

Neregistrovaný uživatel
08.11.2015 17:35 37.48.39.***

Dobrý den, ten název Platinum Canary mi připomíná prograg time-sharingového klubu Flamengo Club nebo podobného apartmánového hotelu. I tam se ptají na podobné otázky, aby si Vás otipovali, zda jste dostatečně bonitní klient a můžete se u nich zakoupit apartmán. Určitě ten Váš pobyt na Tenerife bude například za cenu letenky, případně za malý poplatek. Pokud tomu tak je, bude vše zajištěné a v pořádku, jen ta jejich přesvědčovací prezentace by nemusela trvat celý den. :-)

• KPetruse
  • Anonym (1)
KPetruse 30.10.2015 08:33
Platinumcanary  

Dobrý den, má někdo z Vás zkušenosti s CK Platinumcanary? Měli bychom s nimi odletět na Tenerife na karneval. Jejich dotazy na to, kde bydlíme a v jaké výši jsou naše příjmy mne hodně zaskočily. Moc děkuji za jakoukoliv reakci.

Zpět na všechny diskuze