A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Platebni karty a bookovani letenek

22.06.2014 10:58:58 | bonnie&clyde
bonnie&clyde
Prosim Vas o radu a zkusenosti... Mnoho lidi ma problem pri bookovani letenek na cizich strankach na internetu, platby jsou odmitnute systemem a podobne, pak musite shanet nekoho s jinou bankou nez se Vam to povede zaplatit a kolikrat kvuli tomu nestihnete koupit vyhodne letenky v Promo akcich a podobne. Proto bych se chtel zeptat s jakejma bankama mate nejlepsi zkusenost. Naposledy jsem mel problem s KB pri platbe letenek do Bangkoku od ukraina airlines.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Yanina 23.06.2014 19:29
Re: Platebni karty a bookovani letenek  

KB nemusí mít na konkŕetní kartě povolené platby přes internet, dá se řešit přes internetové bankovnictví nebo bankovního poradce. Já mám jednu kartu zablokovanou a druhou, kterou běžně nenosím "ven" mám odblokovanou a nikdy nebyl problém s platbou.

bonnie&clyde 23.06.2014 16:29

uz jsem si udelal CSOB a pry by tam problem taky nemel nastat :)

k.m
22.06.2014 16:44 178.255.168.***

já mám debetku od mBank a ještě si mi nestalo,že bych něco po internetu nezaplatil!

letenky,ubytování - evropa,asie,oceánie všude bez problému!

bonnie&clyde 22.06.2014 11:58
Platebni karty a bookovani letenek  

Prosim Vas o radu a zkusenosti... Mnoho lidi ma problem pri bookovani letenek na cizich strankach na internetu, platby jsou odmitnute systemem a podobne, pak musite shanet nekoho s jinou bankou nez se Vam to povede zaplatit a kolikrat kvuli tomu nestihnete koupit vyhodne letenky v Promo akcich a podobne. Proto bych se chtel zeptat s jakejma bankama mate nejlepsi zkusenost. Naposledy jsem mel problem s KB pri platbe letenek do Bangkoku od ukraina airlines.

Zpět na všechny diskuze