A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Platební karty

04.03.2009 12:06:46 | HonzaS
HonzaS
Pokud vše půjde, tak jak má, ocitnu se v létě poprvé v Černé Hoře. Zvolil jsem levnou destinaci - SUTOMORE, Zlatna Obala. Ano, četl jsem spoustu hrůzy na tomto fóru o zvoleném místě a hotelu. Děkuji za každou zkušenost. Mám ale jiný dotaz: Jak to vypadá s užitím platebních karet v konkrétním místě, resp. kolik je v místě bankomatů? Děkuji za vaše názory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenny 08.03.2009 13:27
Platební karty  

Na hrůzy co píší nedej,záleží zda jsi zhýčkán Tunisem , nebo Egyptem, a co očekáváš od pojmu dovolená.Jezdíme do Sutomore 9 let a jedeme letos znovu, v současné době vím o jednom automatu v Sutomore a to u hotelu Izvor, je to směrem od Korali asi 300 m směr hotel Nikšič , to nepřehlédneš, od Zl. Obaly si troufám říct tak 3.5 km.Před 9 lety jsme hledali automat a v té době byl 1 jediný v Ulcinj.INTERNETOVÁ KAVÁRNA o té jsme si mohlinechat zdát, teď jsou na každém rohu, jinak bankomat je v Baru v obchoďáku směrem na Sutomore.Když tak napišna email. Zdraví Zdena 8-) 8-) 8-)

• Anonym (44)
  • Anonym (42)
Jana VW. 06.03.2009 16:22
RE: Platební karty  

Honza: nevím jak v Sutomore ale třeba v Kotoru jsem narazila na 2 bankomaty, snad by to neměl být žádný problém i tam nějaký objevit.

• Anonym (41)
  • Anonym (30)
HonzaS 04.03.2009 12:06
Platební karty  

Pokud vše půjde, tak jak má, ocitnu se v létě poprvé v Černé Hoře. Zvolil jsem levnou destinaci - SUTOMORE, Zlatna Obala. Ano, četl jsem spoustu hrůzy na tomto fóru o zvoleném místě a hotelu. Děkuji za každou zkušenost. Mám ale jiný dotaz: Jak to vypadá s užitím platebních karet v konkrétním místě, resp. kolik je v místě bankomatů? Děkuji za vaše názory.

• Anonym (53)
  • Anonym (46)
Zpět na všechny diskuze