A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Plán cesty a náklady

04.05.2013 10:51:39 | Roman1
Roman1
V tabulce jsou základní informace o trase, cenách atd.

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Roman1 14.10.2014 15:04
Re: pláže  

Je to pod Tangallou - bydleli jsme u pláže Goyambokka Beach. Ta byla sice malá, ale taky krásná s malým rákosovým barem (super ryby a studené pivo). V okolí je spousta zátok s krásnými plážemi. Ta na fotkách je vzdálená cca. 10 minut chůze po pěšince směrem na západ (dále od Tangally). Obecně tam byly jedny z nejkrásnějších pláží, které jsem kdy viděl. V Mirisse je hezká, ale běžná, komerční pláž, která nenadchne ale neurazí. Kdo chce ale větší cvrkot, více barů a pod., tak se mu bude líbit.

Barbora
14.10.2014 14:20 91.193.132.***
pláže  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde jsou ty pláže, co z nich máte fotky.. jsou tam ke konci, bílý písek, palmy, nikde nikdo. Je to Mirissa nebo Tangalla?
Děkuji moc

Roman1 04.05.2013 13:39
Re: Plán cesty a náklady  

Jídlo je zahrnuto v položce kapesné. Záleží jak moc si budete užívat. Snídaně už byly v ceně ubytování. Tipoval bych cca.400 Kč na osobu a den.

• Anonym (3)
  • Anonym (12)
Evelína 04.05.2013 12:54
Re: Plán cesty a náklady  

Romane díky za přehled, ještě mi tam chybí jídlo, kolik mám přibližně na den počítat.

• Anonym (2)
  • Anonym (11)
Roman1 04.05.2013 11:51
Plán cesty a náklady  

V tabulce jsou základní informace o trase, cenách atd.

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze