A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Placení hotelu přez internet pujčenou kartou

03.02.2013 22:53:53 | Zdeněk18
Zdeněk18
Zaplatil sem si letenky i hotel půjčenou kreditní kartou (Thajsko) ,letenky Bangkok-Krabi od Thajské letecké spol. přez AirAsia a hotel přez portál Agoda .Moje Visa nepodporovala internetové platby tak sem si zapůjčil od rodinného příslušníka (matky manželky)Po zaplacení jsem obdržel voucher kde mi bylo zděleno, že musím při příjezdu do hotelu nebo i na letiště ,předložit kartu se kterou jsem platil a doklad (občanku,pass) k tomu!!To samozřejmě mít nebudu..pouze výpis z učtu a ofocené doklady i s kartou.nevíte někdo jestli to stačí nebo nemam prostě šanci uplatnit leteny nebo voucher??
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.02.2013 12:31 213.220.207.***
Re: admin  

nekomunikují bohužel,ani hotel a ani portál AGODA :( Aerolinky zkusím skontaktovat ale přez email to není možné,jen telefonicky a nebo přes livechat.
:-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 04.02.2013 09:31
admin  

Zdravím, já bych to tak černě neviděla - je to tedy nepříjemné, ale ne neřešitelné. Já bych na vašem místě problém napsala mailem do hotelu i aerolince a počkala co odpoví, to bych si pak vytiskla a vzala s sebou spolu s plnou mocí tchýně na využití karty pro tento jednorázový účel.

Napište prosím, jak to vypadá, mohlo by se to hodit i jiným uživatelům.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zdeněk18 03.02.2013 22:53
Placení hotelu přez internet pujčenou kartou  

Zaplatil sem si letenky i hotel půjčenou kreditní kartou (Thajsko) ,letenky Bangkok-Krabi od Thajské letecké spol. přez AirAsia a hotel přez portál Agoda .Moje Visa nepodporovala internetové platby tak sem si zapůjčil od rodinného příslušníka (matky manželky)Po zaplacení jsem obdržel voucher kde mi bylo zděleno, že musím při příjezdu do hotelu nebo i na letiště ,předložit kartu se kterou jsem platil a doklad (občanku,pass) k tomu!!To samozřejmě mít nebudu..pouze výpis z učtu a ofocené doklady i s kartou.nevíte někdo jestli to stačí nebo nemam prostě šanci uplatnit leteny nebo voucher??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze