A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

pilovovy priplatek letistni taxy

29.10.2008 00:22:30 | Prominent01
Prominent01
Zdravim vsechny zapalene cestovatele kteri by radi vyrazili do tepla v tomto "uzasnem" stredoevropskem pocasicku.Zajima me Vas nazor na nesmyslne letistni taxy a palivove priplatky u ceskych Ck ktere jim konci v kapse.Docela fajn zdroj obzivy!S 3clenou rodinou je to docela rambajz letet dominikanskou a dat za 3 lidi 32100kc jen tak do krku nenarancum za nic.Prumerne letistni taxy se pohybuji ve skutecnosti kolem 400kc a seriozni CK by je mela mit zapoctene v cene zajezdu.To je lidi jako by jste si sedli do taxiku frajer vas zkasiroval a rekl si at mu jeste zaplatite benzin..Takze trosku to bojkotujte prosim at uz se probudi konecne!Zajima me ktera 1 cestovka vyrazi na trh s reklamnim tahem ze ceny jsou kompet a taxy jsou opravdu normalni a v cene zajezdu.Takova polozi na lopatky vsechny ceske CK!Jeste maly priklad dominikanska 32tisic + 10700taxy=42700kc pres nemecke ck cca 19000kc- 10700 ceske taxy=8300 za to tu nenabidnou pomalu ani egytp :-))to jen tak pro zasmani.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Joanna 13.11.2008 16:46
: RE: RE: bez tax = protizákonné  

Naprostý souhlas s katerinach. Asi jsem se špatně vyjádřila, tak ještě jednou. Palivové příplatky ovlivnit nemůžu, i kdybych se odstrkovala ušima, stejně jako neovlivním houpačkovou cenu za barel ropy, a taky musím, bohužel, jezdit každý den do práce autem, ale mohu se rozhodnout pro cestovku, a pak si za všechno můžu sama. Takže dělám svoji tečku za touhle diskusí, protože hlavou zedˇ neprorazím ;-) a přeji ostatním, aby se jim podařilo svými činy palivové příplatky u CK snížit na minimum ;-), ale hlavně - užít si krásně dvojí dovču. O tom to totiž je. Užít si dovču :-D

katerinach
13.11.2008 10:39 84.42.236.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

Pratele, ja s Joannou nesouhlasim co se tyka vyhod ci nevyhod nakupu dovolene u tuzemskych/zahranicnich CK, v cem s ni ale souhlasim je to, ze kazdy ma svuj nazor a nakupuje tak a tam, kde mu to vyhovuje nejvic.
Je evidentni, ze se k tem palivakum nikdo vyjadrovat nechce, tak je asi zbytecne nejak popichovat a provokovat.
My o tom myslime svoje, druha strana taky.
Takze ted opravdu musim souhlasit s Joannou, ze toto vede jen k hadkam a omilani stejnych argumentu porad dokola.
Ja kdyz jsem chtela slyset nazor na rozdil v cene tax, tak opravdu proto, abych se dozvedela, jak na to pohlizi ti, kteri jsou zastanci ceskych CK. Pripada mi ale, ze nekterym jde spis o to, vyvolat hadky, takze i ja rikam: Konec :-)

med
13.11.2008 08:56 212.158.128.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

to Joanna: ale no tak, já taky napsala jen svůj názor, ale to nesmím, to můžeš jen ty, co? Tak se uklidni, když tě toto téma diskuze irituje, tak ho nečti a hlavně nikoho nenapadej a nehádej se,obvzlášť, když po to sama tak voláš a svým příspěvkem napadáš mě.Toto téma je skutečně především o kalkulačkách, zkus si znova přečíst úvodní příspěvek.Jinak za sebe doufám, když píšeš na konci svého příspěvku "konec", že jsi v tomto tématu s příspěvky skončila.

Joanna 12.11.2008 16:52
RE: RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

To med - já si myslím, že každý napsal své názory a to snad stačí, nebo se máme všichni kolem a kolem hádat a přesvědčovat se? Každý má svoje zkušenosti, někdo dobré a někdo zase špatné. Ale pořád dokola omílat to samé a těšit se na nějakou slovní přestřelku? To mně jako normální pro normální cestovatele nepřipadá. Normální cestovatel si dopředu zjistí nejoptimálnější variantu a pak vyrazí. Nepláče potom nad rozlitým mlékem a nenapadá ostatní cestovatele. Takže není to o kalkulačkách, ale o tom, vyslechnout názor druhého a říci svůj názor. Konec ;-)

med
12.11.2008 14:20 212.158.128.***
RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

to prominent01: asi si ti obhájci vzali kalkulačky ;-) , takže vysvětlení nečekej.

Prominent01 12.11.2008 10:49
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

Tak debata utichla a nikdo nam to nevysvetlil a to tu par jedincu silne obhajovalo ceske Luopezniky.

Simiček 06.11.2008 22:02
RE: RE: RE: RE: české X německé CK  

Zuzka123 nechala jsem ti zprávu na profilu, už mě to tu nebaví řešit.

Prominent01 06.11.2008 21:39
RE: RE: RE: RE: RE: RE: bez tax = protizákonné  

katerinach :-D ja vim ze to chapes.. to byla jen p...l :-D Asi nam tu rousku tajemstvi nikdo nepoodhali hihihihi

Zuzka123 06.11.2008 20:42
RE: RE: RE: české X německé CK  

Simiček: My odlietame z Viedne na Tenerife za 4 týždne do hotela Jardines de Nivaria. Priplatili sme si junior suitu s výhľadom na bazén, s polpenziou. Na osobu nás to stálo v rámci first minute 1056 eur.
Pripájam link na inviu, kde tento istý termín, hotel, ubytovanie a strava stojí 1868 eur, čiže rozdiel na 1 osobu je 812 eur. Ušetrili sme 1642 eur a to je už ďalšia dovolenka pre 2 osoby.

http://zajazd.invia.sk/kanarske-ostrovy/tenerife/jardines-de-nivaria/tour-252/?id=2697333

Zpět na všechny diskuze