A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

05.05.2010 13:51:23 | shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
28.10.2018 09:36:35 80.188.89.***
Re: Pelikán.cz  

JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI SE VYHNOUT!!!! při potížích narazíte na totálně neschopnou slovenskou podporu, která nemá nejmenší snahu problém vyřešit. mám zkušenost se stornem, kdy letecká společnost vrátila peníze za letenky na účet Pelikána a ti si naúčtovali extra poplatky a na můj účet vrátili sumu poníženou o 1000 Kč!!!! :-( bohužel něco jako stížnost u nich nefunguje :-(

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 14:34:54 78.45.27.***
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!!  

Moje zkušenost s pojištěním storna letenky u Pelikan: 2 dny před odletem jsem byl uznán nemocným s diagnozou lumbago s ischiasem, doktor potvrdil nechopnost cestovat, Europska to zamitla a nasledne po mé stižnosti znovu, že prý nedošlo k náhlému zhoršení zdravotního stavu. Vše je nutno komunikovat papírově a na Slovensko... v životě už přes Pelikan nepoletím.
Josef :-( :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
13.12.2017 12:05:53 95.85.233.***
Při potížích se zakoupenou letenkou součinnost od Pelikána rozhodně nečekejte!  

Letecká společnost nezákonně zrušila PELIKÁNEM potvrzené a zaplacené letenky ve chvíli, kdy jsme již měli zaplacené ubytování. LET PŘITOM NEBYL ZRUŠEN. Pelikán původně přislíbil vše řešit s leteckou společností, IATA a institucemi pověřenými dozorem nad činností aerolinek. Těmito sliby však veškerá aktivita Pelikána skončila. Přes mé opakované urgence Pelikán žádnou komunikaci s leteckou společností a ani dalšími subjekty nedoložil, důvod zrušení letenek nesdělil a již nekomunikuje. Doporučuji proto nakupovat letenky pouze u profesionálních a prověřených prodejců.

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 09:09:00 109.81.214.***
Pelikán už nikdy víc!!!  

Kvůli hurikánu jsem potřeboval přebukovat letenky z Kuby. Na infolince mi sdělili, že o víkendu nedělají a že si mám zavolat do Španělska na Iberii. Tomu říkám super služba.

• Anonym (1)
Jitka 17.01.2017 18:28:28
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!!  

Na CK můžete poslat živnostenský úřad a ČOI.
Dohled nad pojišťovnou vykonává Česká národní banka.

Promyslete si všechny argumenty, podívejte se na obchodní podmínky ve vaší pojistce: výluky, povinnosti jednotlivých stran. A pak si dejte práci se sepsáním stížnosti. Neváhejte se na tyto instituce obrátit. Mně loni hodně pomohli.

Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 11:47:52 194.228.13.***
Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!!  

Zdravím, chci jen upozornit na sjednávání cestovního pojištění k letenkám přes společnost Pelikan.cz... Zaplatit to můžete, ale pokud se vám něco stane... otřesnější zkušenost nemám.. Posílají vám lživé informace, špatné formuláře, v jiném jazyce, protože nakonec zjistíte, že nejste ani pojištěny v ČR. Jsme z toho nešťastní, toto jsou krizové situace a místo pomoci, klacky pod nohy....

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 17:16:34 212.79.110.***

Já jsem si do nich koupila letenku a po zaplacení mi bylo zděleno, že je po akci. Takže to, že si koupíte letenku neznamená, že jí taky dostanete za cenu co jste si jí objednali..

• Anonym (2)
Utinka 22.11.2016 18:52:14

Jo vyplníte storno formulář a pak čekáte asi 2 měsíce než se to vyřídí a vrátí peníze. My jsme rušili letenky jen jednou a to ze zdravotních důvodů. Protože nám ale předtím změnili odlet o 5 hodin, tak nám vrátili úplně všechno do koruny. Prý to takhle je od změny odletu o 3 hodiny. Jinak nevím kolik peněz vrátí, to totiž záleží na letecké společnosti. =-O

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
22.11.2016 17:24:09 89.248.244.***

Nevíte jak to probíhá při případném zrušení letenky z naší strany? Většinou se kupují dost dopředu a nikdo nevi co se může stát.

• Anonym (1)
Utinka 13.09.2016 11:24:17

My jsme od nich koupili letenky na příští březen na Mauricius. :-\

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze