A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

05.05.2010 13:51:23 | shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 17:16 212.79.110.***

Já jsem si do nich koupila letenku a po zaplacení mi bylo zděleno, že je po akci. Takže to, že si koupíte letenku neznamená, že jí taky dostanete za cenu co jste si jí objednali..

Utinka 22.11.2016 18:52
Re: Pelikán.cz  

Jo vyplníte storno formulář a pak čekáte asi 2 měsíce než se to vyřídí a vrátí peníze. My jsme rušili letenky jen jednou a to ze zdravotních důvodů. Protože nám ale předtím změnili odlet o 5 hodin, tak nám vrátili úplně všechno do koruny. Prý to takhle je od změny odletu o 3 hodiny. Jinak nevím kolik peněz vrátí, to totiž záleží na letecké společnosti. =-O

Neregistrovaný uživatel
22.11.2016 17:24 89.248.244.***

Nevíte jak to probíhá při případném zrušení letenky z naší strany? Většinou se kupují dost dopředu a nikdo nevi co se může stát.

Utinka 13.09.2016 11:24

My jsme od nich koupili letenky na příští březen na Mauricius. :-\

Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 19:23 79.141.246.***

Také uvažuji o koupi letenek. Přes Ryanair jsou na únor 2017 letenky dražší než přes pelikán.cz v tom samém termínu (cca o 500kč)....tak jestli v tom je nějaký háček...jaké jsou vaše zkušenosti? Díky :-)

Neregistrovaný uživatel
04.06.2016 22:44 93.92.50.***

Mohu doporučit, taky jsem nakupoval letenky přes pelikan.cz

www.evropske-staty.cz

Neregistrovaný uživatel
07.05.2016 13:21 193.150.24.***
pelikan.cz  

Ahoj,
20.5. jedu s mamkou do Paříže a letenku a ubytování mám přes pelikan.cz.
Chci se zeptat, zda je tu někdo se stejným směrem?
Ubytování máme v hotelu Arc Paris Porte D Orléans. Mohli bychom spojit transfer z letiště.
V případě zájmu pište na: cernaiva@seznam.cz
Díky, Iva :)

Utinka 26.01.2016 15:59

Přes Pelikán.cz jsme si koupili letenky loni na Kanárské ostrovy. Pak jsme je chtěli ze zdravotních důvodů zrušit. Jelikož nám letecká společnost asi 3x změnila čas letu, z toho jeden odlet o 5 hodin, upozornila nás jejich zaměstnankyně že v tomto případě máme nárok na vrácení celé částky. Takže jsme letenky zrušili a skutečně nám vrátili úplně všechno. Tedy spokojenost. :-[
Letos jsme od nich koupili letenky na březen do Brazílie. 8-)

Neregistrovaný uživatel
13.01.2016 18:56 188.92.11.***

Nikdy více!!!!! Jestli máš možnost kup letenku přímo od letecké společnosti a ne u pelikán.cz. Úplně nás obrali o peníze kdy jsme chtěli prebookovat letenku. Nauctovali nám nehorazne poplatky, na stránkách letecké společnosti úplně jiné ceny, levné letenky ale pelikán ti je nenabídne protože je vycurany nic by z tebe neměl. Když chceš prebookovat přímo u letecké společnosti ta ti řekne jednejte Pelikanem máme s ním smlouvu. Pelikán ti ale řekne nemůžu vám pomoci sice letecká společnost nabízí na termín který vy chcete letenky za pár korun ale my jako pelikán je tu nemáme můžeme vám nabídnout pouze dražší o 3 tisíce než jste původně kupovali a plus poplatek za tohle a poplatek za tamto. Ve finále letenka která by nás mohla vyjít na 6 tisíc Kč Sydney - Denpasar nás vyšla na 14 za osobu jednosměrná!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Janis
03.07.2014 11:58 46.13.244.***

Nedoporučuji kupovat letenku přes pelikána nic tím nezískáte. Kupuji letenky napřímo a mnohem lépe a rychleji řeším případné reklamace. Přes Pelikána jsem si rezervoval pujčení auta v Miláně u Sicilia by Car a musím říct že horor. Udělali na nás šméčko při vrácení auta. Jakože se jim náhodou polámal plovák na nádrži a musí dotankovat a náhodou jim přestalo jet PC takže mi nedají účet :-D . Pelikán to zatím nemá moc ochotu řešit.

Zpět na všechny diskuze