A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

05.05.2010 14:51:23 | shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 17.01.2017 18:28
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!!  

Na CK můžete poslat živnostenský úřad a ČOI.
Dohled nad pojišťovnou vykonává Česká národní banka.

Promyslete si všechny argumenty, podívejte se na obchodní podmínky ve vaší pojistce: výluky, povinnosti jednotlivých stran. A pak si dejte práci se sepsáním stížnosti. Neváhejte se na tyto instituce obrátit. Mně loni hodně pomohli.

Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 11:47 194.228.13.***
Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!!  

Zdravím, chci jen upozornit na sjednávání cestovního pojištění k letenkám přes společnost Pelikan.cz... Zaplatit to můžete, ale pokud se vám něco stane... otřesnější zkušenost nemám.. Posílají vám lživé informace, špatné formuláře, v jiném jazyce, protože nakonec zjistíte, že nejste ani pojištěny v ČR. Jsme z toho nešťastní, toto jsou krizové situace a místo pomoci, klacky pod nohy....

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 17:16 212.79.110.***

Já jsem si do nich koupila letenku a po zaplacení mi bylo zděleno, že je po akci. Takže to, že si koupíte letenku neznamená, že jí taky dostanete za cenu co jste si jí objednali..

• Anonym (1)
Utinka 22.11.2016 18:52
Re: Pelikán.cz  

Jo vyplníte storno formulář a pak čekáte asi 2 měsíce než se to vyřídí a vrátí peníze. My jsme rušili letenky jen jednou a to ze zdravotních důvodů. Protože nám ale předtím změnili odlet o 5 hodin, tak nám vrátili úplně všechno do koruny. Prý to takhle je od změny odletu o 3 hodiny. Jinak nevím kolik peněz vrátí, to totiž záleží na letecké společnosti. =-O

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.11.2016 17:24 89.248.244.***

Nevíte jak to probíhá při případném zrušení letenky z naší strany? Většinou se kupují dost dopředu a nikdo nevi co se může stát.

• Anonym (1)
Utinka 13.09.2016 11:24

My jsme od nich koupili letenky na příští březen na Mauricius. :-\

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 19:23 79.141.246.***

Také uvažuji o koupi letenek. Přes Ryanair jsou na únor 2017 letenky dražší než přes pelikán.cz v tom samém termínu (cca o 500kč)....tak jestli v tom je nějaký háček...jaké jsou vaše zkušenosti? Díky :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.06.2016 22:44 93.92.50.***

Mohu doporučit, taky jsem nakupoval letenky přes pelikan.cz

www.evropske-staty.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.05.2016 13:21 193.150.24.***
pelikan.cz  

Ahoj,
20.5. jedu s mamkou do Paříže a letenku a ubytování mám přes pelikan.cz.
Chci se zeptat, zda je tu někdo se stejným směrem?
Ubytování máme v hotelu Arc Paris Porte D Orléans. Mohli bychom spojit transfer z letiště.
V případě zájmu pište na: cernaiva@seznam.cz
Díky, Iva :)

• Anonym (1)
Utinka 26.01.2016 15:59

Přes Pelikán.cz jsme si koupili letenky loni na Kanárské ostrovy. Pak jsme je chtěli ze zdravotních důvodů zrušit. Jelikož nám letecká společnost asi 3x změnila čas letu, z toho jeden odlet o 5 hodin, upozornila nás jejich zaměstnankyně že v tomto případě máme nárok na vrácení celé částky. Takže jsme letenky zrušili a skutečně nám vrátili úplně všechno. Tedy spokojenost. :-[
Letos jsme od nich koupili letenky na březen do Brazílie. 8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze