A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pěkné;-)

15.09.2013 09:06:09 | jklir
jklir
Zdravím, pěkné a užitečné info, díky. Zajímalo by mě jak je to s počasím v tuto dobu, prší tam často?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pajadan 01.10.2013 21:03
Re: Pěkné;-)  

Také zdravím a děkuji za chválu :-)
v Indošce mají pouze dvě roční období a to období dešťů (začíná listopad a končí v březnu) a období sucha (to začíná v dubnu a končí přibližně v říjnu). My jsme byli v Indoše červen a červenec, to jest období sucha, a déšť jsme za celý měsíc zažili jen párkrát (3x??). Hlavně ve vyšších místech ve vnitrozemí větších ostrovů. Vždy byl déšť tak teplý, že nám vlastně ani nevadilo, že prší :-)
Drobnost, která mě překvapila bylo, že se tam stmívá už kolem šesté hodiny! Takže na západ slunce jsme se koukali ještě před večeří :-) Rozbřesk je kolem šesté ranní.
(Mimochodem přála bych Vám vidět, jak reagovali místní, když jsme jim vysvětlovali, že máme 4 roční období a že v zimně všude po zemi leží studený sníh! A že i třeba přes metr! :-D A také našeho známého děsně překvapilo, že u nás nerostou palmy. Ale to už je jiný příběh... :-) )

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
jklir 15.09.2013 10:06
Pěkné;-)  

Zdravím, pěkné a užitečné info, díky. Zajímalo by mě jak je to s počasím v tuto dobu, prší tam často?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze