A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

pěkné

26.11.2011 10:52:08 | daivid
daivid
Taky jsem tam letos byl a fotil. Bohužel želvu přímo u hotelu nemám,ale z výletu ano. Moc krásné obrázky :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Regina 01.03.2012 17:28
Re:  

Ahoj Aničko, děkuj za zprávu :). My, bohužel, letos neletíme, měli jsme velké výdaje s rekonstrukcí bytu, chybí penízky. Budu vám tiše závidět ;-). Co se týče srovnání, možná opravdu trochu zkamaná budeš, šnorchlování je tam pěkné, ale asi méně možností. Je to super pro děcka nebo slabší plavce, vstup ze břehu nebo krátkého mola a plaveš podél břehu, vpravo od mola je každých pár metrů pruh písku, takže možnost odpočinku. Vlevo je korál delší, končí až kousek před palmovým hájkem. Pak jsou tam vpravo v zátoce takové "vany", dá se přeplavat z jedné do druhé a pak až na zlom, ale tam už jsem se s dcerkou nepustila. Mě se teda moře v Marse líbilo o trošku víc, ale nechci tě ovlivňovat, co člověk, to názor a určitě to stojí za to. Tak krásnou dovču teď i na podzim a pak dej vědět a přidej fotky. Pa, Regi.

• Anonym (27)
  • Anonym (24)
Anna a Kuba 29.02.2012 17:08

Ahoj Regino,
fotečky jsou hezké. Možná jsme se v Sentidu potkávaly - byla jsem tam v období podzimních prázdnin. Letos si Sentido zopakuji. Už málem balím (odlet 25.3.). Tentokrát jedu jen s kamarádkami a bohužel mi bude chybět parťák na šnorchlování.
V laguně nemám problém, ale v zátoce bych nejspíš parťáka uvítala. No a na podzim s rodinou to bude Dahab - Váš hotýlek. Tak když budeš mít čas, pokus se o nějaké srovnání z pohledu šnorchlisty (amatéra :-D - asi jsme na tom podobně). O Kubu strach nemám. Ten se bude potápět, ale já se bojím, že třeba po Marse budu maličko zklamaná.

• Anonym (44)
  • Anonym (46)
daivid 26.11.2011 10:52
pěkné  

Taky jsem tam letos byl a fotil. Bohužel želvu přímo u hotelu nemám,ale z výletu ano. Moc krásné obrázky :-)

• Anonym (39)
  • Anonym (38)
Zpět na všechny diskuze