A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Parkování mimo letiště v Praze

25.04.2009 20:37:14 | Sylvina
Sylvina
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se soukromým parkováním mimo letiště v Praze. Do dneška jsem si myslela, že nechám auto přímo na novém parkovišti "D" přímo na letišti, ale po zkušenostech některých lidí, kteří našli auta na špalcích, rozbitá atd. a o chování letiště, které jsem si právě přečetla od toho rozhodně upouštím. Proto se chci zeptat, zda má někdo konkrétni zkušenost. Těch co nabízejí je mnoho, ceny se také liší. Poraďte, díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Maruška B. 06.04.2013 20:54
Re: Parkování mimo letiště v Praze  

To my jsme v létě byli na dovolené v Egyptě a pro zaparkování auta jsme využili www.parkovanir7.cz, je to kousek od Prahy. Vše proběhlo rychle a bez komplikací a auto bylo pojištěné. Na letiště a zpět nás odvezli samotní majitelé s dobrou náladou :-). Můžeme jen doporučit!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
schnauzer 26.07.2012 21:43
Re: Parkování mimo letiště v Praze  

Již je zde odkaz na: levneparkovani.cz. Využíváme této možnosti už hodně let a naprostá spokojenost a jistota, že auta najdeme v pořádku. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zuzu
26.07.2012 10:12 91.187.58.***
Parkoviště u letiště  

Ahojky, ráda bych se přidala do diskuze a řekla pár slov, i když je to tu pár let, tak si myslím, že se to bude hodit. Jela jsem na dovolenou do Turecka a taky jsem řešila kam dát auto. O parkovišti na letišti jsem taky slyšela nehezký věci, tak jsem radši zvolila něco jiného, nakonec jsem se rozhodla pro http://www.letiste-parking.cz/#index , cenové jsou nejlevnější v okolí letiště, a ještě mě dopravili zadarmo na letiště cesta trvala tak 3-2 minutky. Po příjezdu bylo auto v pořádku,mají to tam dobře hlídaný :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Helena Nejedlá
19.04.2011 17:30 88.101.175.***
Parkování u letiště  

Dobrý den minulý měsíc jsem využil služeb společnosti GOparking a to při odletu na naší rodinnou dovolenou. Se službami jsem byl naprosto spokojen a cena je o poznání lepší než parkovat přímo na letišti. Jako největší výhodu jsem ocenil odvoz s parkoviště mikrobusem čímž nám odpadly jakékoli problémy s taháním kufru a s dětma . Vyzkoušejte sami a jsem zvědavý jestli Vás to překvapí tak jak nás s rodinou.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
admin2 06.04.2011 14:03
RE: RE: admin  

Zdravim, bohuzel ne, behem nekolika poslednich dni sem bylo nekolikrat prispeno pod ruznymi nicky. Tyto prispevky jsem dle pravidel povinna vymazat - takze proto je nyni nevidite. Mela jsem na to upozornit, ze zde byly posledni prispevky odstraneny, aby nedoslo k takovemuto nedorozumeni.

Kazdopadne se nyni snad muzeme bez problemu vratit k puvodnimu tematu:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zlín 06.04.2011 11:48
RE: admin  

to admin. přeji dobrý den admine2 - jen malá poznámka - to vlákno co jste do něho s upozorněním vešla bylo již skoro rok neaktivní. Takže to spíše vyznělo, že vyzdvihujete konkrétní společnost spíše Vy. Nic ve zlém. Zdravím.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
admin2 05.04.2011 17:55
admin  

Dobry den, prosim - pokud mate zajem propagovat nejakou firmu, zalozte si zde profil a na nem muzete uvadet sve podminky. Neni zadouci pod ruznymi nicky vyzdvihovat zde konkretni spolecnost - dekujeme za pochopeni.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
RadkaM
02.05.2010 21:34 94.112.86.***
RE: Parkování mimo letiště v Praze  

To:Sylvina
Také jsem slyšela a dokonce měla i nepřímou zkušenost s vykradeným autem na oficiálním parkovišti na letišti.
Začala jsem proto parkovat na nejbližším cca 3min vzdáleném parkovišti Goparking.cz.
Služby jsou nesrovnatelně lepší než na letišti o ceně ani nemluvě. Auto je hlídané a pojištěné. Dohustí ti zdarma pneumatiky případně auto umyjí. Zatím vždy maximální spokojenost a bez žádného čekání.
Oproti klasickým cenám lze ještě využít slevu navíc, když zadáš promo kód LET601 nebo najedeš přímo na www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=LET601 tak se ti ještě nekoli % z ceny srazí. Teď už problémy s parkováním neřeším:)

Doufám že ti mé zkušenosti pomůžou, hezkou cestu ;-)

• Anonym (1)
pájja
18.08.2009 17:05 80.188.56.***
parkování  

Máme skvělé zkušenosti s firmou Zaparkujre u nás . Adresa www.zaparkujteunas.cz

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
jaki :-) 18.08.2009 10:07
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Na letišti  

Máš SZ ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)