A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Paráda

31.03.2014 07:45:12 | Karel IV
Karel IV
No viděli jste toho opravdu víc než my. Hlavně ty hrochy tak trochu závidím. Pěkná galerie. (((clap))) Je vidět, že toho ve východním Tsavu žije opravdu víc.
Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
HuHa 01.04.2014 11:12
Re: Paráda  

Byla to nádhera :) Moc fotek slonů a žiraf jsem sem nedávala, protože ty tam člověk vidí všude, potkali jsme třeba i stádo slonů o 50 kusech. Když s sebou mají mláďata, tak jsou hodně obezřetní a mohou být agresivní. Dokonce se nám povedlo natrefit na stádo asi 150 buvolů, byli všude kolem nás, ani jsme nedutali, průvodce říkal, že jsou hodně nebezpeční. U řeky Galany u vjezdu do parku jsme se fotili asi 3 metry od živého krokodýla, zpětně se radši nad bezpečností ani nezamýšlím... Byly to úžasné zážitky a hodně na tom udělal i přístup našeho průvodce. Nic nebyl problém, každé naše přání vyplnil, nikam se nespěchalo, mohli jsme si zvířátka v klidu pozorovat, užít si to, vychutnat atmosféru. A i tak jsme stihli vidět všechno. Náš průvodce byl úžasný člověk, se kterým se dalo mluvit i o odvrácené stránce Keni. Když jsem četla cestopisy tady na orbionu, nevěřila jsem, ale opravdu tato dovolená zanechala v naší duši nesmazatelné stopy.

Karel IV 31.03.2014 08:45
Paráda  

No viděli jste toho opravdu víc než my. Hlavně ty hrochy tak trochu závidím. Pěkná galerie. (((clap))) Je vidět, že toho ve východním Tsavu žije opravdu víc.
Díky

Zpět na všechny diskuze