A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Palivový příplatek

14.08.2007 21:49:17 | Jaja
Jaja
Tak jsem zjistila, že již všechny CK zvýšily palivový příplatek na 1390.-Kč.Tak to je již síla.Nakonec všechny poplatky budou stát co zájezd......
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jarouš 02.02.2009 18:29
RE:palivový příplatek  

No taky mě rozžhavila ck Alexandria,když jsem uviděl,že má akci palivový příplatek 0.Zakoupil jsem dovču před 31.12.kdy všechny cestovky halasně křičí čím dřív koupíte tím větší sleva a najednou se ukáže ,že to není pravda 3800kč je zbytečně v háji.Pochopím,že slevňují před termínem když nemají vyprodáno ale tohle byla podpásovka která se jim příští rok může vymstít.

Prominent01 19.01.2009 20:19
RE: RE: RE: RE: RE: palivový příplatek  

No lidičky muzou litat treba na vodu a cestovky naúčtují i priplatek za vodu.Priste az pojede taxikem tak mu zaplatte a nezapomente mu dat navic 1500 na naftu..jako priplatek.Nekdo tu pise ze s tim vy nic neudelate ale bohuzel je to omyl!!!!Trh urcuje poptavka a uz se Vam dojdou kačky pri krizi ted a sakra budete premyslet jeslti mate aspon na Mácháč tak uvidite pri nezajmu jak se budou predhanet ale dokud jim to budete rvat do chřtánu tak proc by nebrali že..Preji stastnou cestu vsem a levnejsi a castejsi cestovani.

Libour
17.01.2009 21:06 88.81.65.***
RE: RE: RE: RE: palivový příplatek  

Na Moravě mají některé menší cestovky akci 0,-Kč , ale většina si stále drží 1390,-Kč jako vloni a pokud stoupne cena ropy tak se bude ještě doplácet na letišti jako vloni.(já 500/os) Cena ropy je teď pod 60 dolarů a to je pal.příplatek 0,-Kč. Takže ty příplatky mají cestovky na přilepšenou.

Hanka K
16.01.2009 23:23 90.176.54.***
RE: RE: RE: palivový příplatek  

Teď jsem si všimla, že CK Alexandria má akci 0 Kč palivový příplatek. Ale platí to pouze pro zájezdy objednané 6.1.-18.1.

jaka
05.01.2009 23:05 82.100.26.***
RE: RE: palivový příplatek  

veerii
Asi ne, dnes jsem udělala dotaz na CK kde máme zakoupený zájezd first minute a bylo mi sděleno, že můj dotaz je zcestný,
a že nevědí, jak jsem na to vůbec přišla.C :-(

Simiček 05.01.2009 20:00
RE: RE: palivový příplatek  

Veerii, to nevim, ale vloni jsme kupovali first minute, a pak se zvyšovalo palivo o 1000 Kč na osobu a nikdo to po nás doplatit nechtěl, takže si myslím, že i když se sníží, tak vám to nikdo nevrátí. Také máme zakoupený first minute, a nepočítám s tím, že by nám něco vraceli, když to po nás vloni taky doplatit nechtěli. Ale asi jak která CK :-P

veerii 05.01.2009 19:55
RE: palivový příplatek  

Práve jsem slyšela ze nekteré CK snižují palivak, nevíte někdo, zda se toto snížení týká i již zakoupených zájezdů ve first minut

Pavla.Š.
26.06.2008 12:52 62.180.229.***
RE: Palivový příplatek a první dojmy  

Ahoj,
také letíme s VTT do řecka 4.9.08,(Zakynthos-studia Tsilivi)co se týče pal. příplatku také jsem se nestačila divit-to je nářez.Prosím o dojmy z dovolené po návratu a hlavně na služby VTT.
Letíme s nimi poprvé a tak jsem zvědavá. Jinak přeji moc pěknou a pohodovou dovolenou a šťastný návrat.. :-P
Zdravím Pavla Š.

Iriska 25.06.2008 15:35
RE: RE: příplatky  

Aničko,
jsme dva. Snědla jsem celé kuře, ten druhý nejedl, ale v průměru jsme se dobře najedli oba dva... :-P :-P
To je jen vtipná připomínka na PRŮMĚR,víte jak to chodí.... :-x

Iriska 25.06.2008 15:31
RE: RE: RE: příplatky  

My jsme si vybrali dovolenou na ostrov Rhodos. Zaplatili jsme zalohu při sepsání smlouvy 50% a včera jsem byla doplácet sumu za zájezd a nestačila jsem se divit!!!!! CK DanTour si napočítali o 1580 Kč více za 2 osoby, protože cena ropy roste. Hrůza. Kdyby alespoň ty služby za to stály!!! :-x

Zpět na všechny diskuze