A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

OREX TRAVEL

20.07.2011 11:57:17 | Petra12
Petra12
Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto CK?, mají docela slušný ceny.........!!!!!! díky Petra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.01.2019 09:33:14 91.232.84.***
Re: OREX TRAVEL dovolená  

Byla jsem s nimi na dovolené zatím 1x, a to na Severním Kypu před 3 lety, byla jsem velmi spokojená. Žádný problém jsme neměli. Jedna z nejlepších dovolených. Problém můžete mít s kteroukoliv cestovkou.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2018 18:11:19 31.30.45.***
orex travel  

Chcete mít problémy a zkaženou dovolenou? Cestujte s CK Orex Travel

Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 15:56:28 85.17.24.***
Orex  

Díky za pěknou dovolenou na Kypru, s přítelkyní jsme si to užili 8-)

Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 15:52:59 62.209.224.***
Dlouhodobé zkušenosti s Orex Travel  

Poprvé jsme s nimi letěli před 6 lety do Turecka a od té doby jsme s nima byli už 6x. Pokud klient nehledá nesmysly a jede si dovolenou užít, tak cestovka super. Pokaždé porovnáváme ceny s ostatními a Orex zatím vychazí nejlépe. Vždy platilo to co jsem si s mima domluvila. Pro zatím 3x Turecko, 2x Severní Kypr a 1x Bulharsko bez jakýchkoliv potíží. Pokud jim to vydrží příští rok dáme Krétu.

P.S. Někdy je zábavné tady číst recenze některých lidí, spíše to vypadá jako zápisky z války než recenze dovolené. Chtělo by to méně emocí a více klidu. Mír všem ;-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
03.08.2018 08:55:48 84.42.193.***
NIKDY OREX TRAVEL  

Byli jsme s nimi v Bulharsku. Nejhorší cestovka za 28 let cestování. Delegát je totální *****, infoschůzku začel slovy: "Kdo si nechce objednat výlet může odejít." Slovák, který se neumí chovat, nemluví bulharsky, jen bídně anglicky. Napadl cestující, kteří nepřišli na "jeho" schůzku. Nejhorší hotely, prakticky bez úklidu, prostěradlo pokrývá půl staré špinavé matrace. Katastrofální jídlo. Přitom v Bulharsku lze za pár peněz pořídit super kvalitu. Reklamaci, ve které, jsem nechtěl žádné peníze, jen omluvu toho idiota pro napadenou dámu, zamítli. Ale dali mi slevu 3 procenta na příští zájezd. Vtipné. Orex Travel nikdy více, ani zadarmo.

Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 17:09:41 78.45.229.***
Alena  

Již jsem s touto CK Orex byla loni a letos s ní letím znovu.Byla jsem plně spokojená.Delegátka na místě příjemná a vstřícná.Děkuji. 8-)

Neregistrovaný uživatel
20.11.2016 19:23:36 90.180.85.***
Re:  

Jasně,Merit Park je mojí srdeční záležitostí už 3roky.Jako bych si plnila "mladé sny" - buržoazní večírek a nedělní odpoledne každý den - jen si to užít !Na molu se nejde ani moc protahovat,plážoví barmani jsou neobyčejně bdělí a doslova by nás" ulili" za každou protaženou ruku.A plážička vedle mola je už taky přátelská - dřív jsme jí říkali "U Hamouna" majitel byl velmi striktní ,ale i to Merit vyřešil.Prostě jinam už ne!!

Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 17:25:15 212.38.166.***
Dovolena Turecko s Orex Travel  

Vrátila jsem se ze svatební cesty,z Turecka, kterou jsme si s manželem vybrali přes Orex Travel. Vybírali jsme docela dlouho a nakonec jsem zvolili hotel Concordia Celes Beach 5*. Hotel se nám líbil od začátku jen jsem váhali zdali se vydat do Turecka..přesvědčili nás až známý, kteří se vrátili nedávno a byli maximálně spokojení.Služby cestovky hodnotím pozitivně, žádné problémy nás nepotkaly a v hotelu vše zařídili dle našich požadavků. Hotel připravil parádní přivítání <3 a služby včetně jídla byly prostě skvělý. Svatební cestu jsme si parádně užili a u za to bych ráda poděkovala cestovní kanceláři Orex Travel.Jezdím s cestovkama pravidelně a toto hodnotím nadprůměrně a rozhodně plánujeme zase někdy opáčko :-)

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 17:22:44 62.209.224.***
Re: OREX TRAVEL  

Limak atlantis je ale uplne nekde jinde nez Happy elegant... to je snad uplne jasny i podle fotek :-)
:-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.07.2016 14:45:51 62.209.224.***
zkušenost s orex travel  

Já mám s CK Orex Travel zatím jen pozitivní zkušenosti, a co se týká cen, loni jsme byli na Severním Kypru, ten samý zájezd nabízel Firo a byl řádově o 5 tisíc dražší. Letos jsme zkusili Turecko hotel Limak Limra a ostatní CK zase dražší cca v průměru o 6 tis na hlavu. Doufám, že jim to vydrží. Jinak rezervace zájezdu přímo v orexu v Praze po internetu a následný servis bez problémů. ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze