A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Okruh ostrovem Sal

19.10.2013 08:30:21 | Alena Šepsová
Alena Šepsová
Děkuji a asi ne jen za sebe za velmi pěknou ukázku, toho co čeká budoucí návštěvníky tohoto ostrova. Fotografie jsou autentické a zdařile vystihují život a krajinu na ostrově.Letíme 3.3.2014 a již jste mě tak naladila, že se neskutečně strašně těším. Přeji Vám ještě více možností, aby jste mohla cestovat a přinášet další foto.Přeji pěkný víkend s pozdravem Šepsová Alena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ajaworld 10.11.2013 10:42
Re:  

Dík, ta fata morgana byla ten den vážně úžasná. Prostě dokonalá. 8-)

L.Fox 29.10.2013 14:21

Super fotogalérka (((clap))), magické oko paráda a tá fata morgana nemá chybu... neviem či som niekde tento úkaz videla tak vydareno odfotený, neskutočné... :-) (((clap))).
Zaujímavá prechádzka po ostrove :-), dik.

ajaworld 26.10.2013 20:15
Re:  

No, cvakla...ale bylo to fakt s hrůůůůůůůůůůůůzou v očích. Už jsem se viděla dole v magickém oku :-D :-D. To by pak nebyla žádná Barma, Tinko...prostě konec, šlus :'(

Tina21 25.10.2013 08:19

Pekné pripomenutie Salu - rada som si pospomínala, ďakujem.
Na prelome rokov sme nemali šťastie na "Magické oko", slnko nebolo v dobrom postavení, ale vidím, že Ty si si ho cvakla. ;-)

ajaworld 24.10.2013 18:50
Re: Buracona  

Děkuji, já jsem to tak původně měla, ale pak jsem si to někde přečetla jinak >:) ...špatně. Opravuji :-D :-D.

Petra
22.10.2013 23:43 89.176.160.***
Buracona  

Hezké momentky, prošli jsme úplně stejná místa. Jen upřesním, že Burrancona je nesmysl, správně je Buracona, případně kreolsky Brakona ;-)

Alena Šepsová 19.10.2013 09:30
Okruh ostrovem Sal  

Děkuji a asi ne jen za sebe za velmi pěknou ukázku, toho co čeká budoucí návštěvníky tohoto ostrova. Fotografie jsou autentické a zdařile vystihují život a krajinu na ostrově.Letíme 3.3.2014 a již jste mě tak naladila, že se neskutečně strašně těším. Přeji Vám ještě více možností, aby jste mohla cestovat a přinášet další foto.Přeji pěkný víkend s pozdravem Šepsová Alena

Zpět na všechny diskuze