A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

O-Tours

29.04.2010 23:28:59 | Halibut
Halibut
Dobrý den. Uvažujeme o zájezdu s touto CK. Znáte ji někdo a máte s ní osobní zkušenosti? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
oskubany
01.02.2011 12:34 82.142.88.***
RE: O-Tours  

Pozor na jejich storno - i kdyz je v Egypte 300 mrtvych a MZV doporucuje jezdit do Egypta jen v nutnych pripadech, O-TOURS se drzi smluvnich podminek a nenabizi zadnou refundaci storno poplatku. Na rozdil od CK Fischer, Exim a Cedok.

Lopka
12.10.2010 19:13 92.62.224.***
RE: o tours  

Dobrý den, letěl jste někdo s Air Cairo?Prosím o info. Předem děkuji

HRADIŠTĚ
13.08.2010 21:03 80.251.246.***
RE: o tours  

Loni v Sharmu s Eximem letos s O-TOURS stejný hotel. Exim fajn. O-TOURS luxus!Jak
cenou tak službami.Přiznávám po zaplacení zájezdu/jelo nás 5 jedna rodina/jsem měla hrůzu jestli vůbec odletíme/nová neznámá cestovka/,ale zbytečně.Všechna"přehnaná"
chvála,kterou jsem četla na diskusi před odletem nebyla vůbec přehnaná spíše naopak. Opravdu velmi seriozní cestovka,které záleží na spokojenosti klienta. Přeji ať Vám to dlouho vydrží a děkuji paní ředitelko Milko. ;-)
Nikdy jsem nepsala do žádné diskuse,ale tahle cestovka si to zaslouží!
PS: chválím kudy chodím.

SUMAVA 09.07.2010 19:52
o tours  

kvůli této Ck jsem na Egyptu založila téma a po půl roce opravdu vyrazila na dovolenou.Červen 2010,vše probíhalo bez jakýkoliv komplikací,rychlé,vstřícné jednání-část jsem hradila z FKSP,¨takže jsem spíše komplikovala já.Na letišti přednostní odbavení,v EG jsme letištěm s eg.delegátem v předu proletěli no jako VIP!!Za 40 min.jsme byli na hotelu a to jsme čekali na kufry dlouho.2 dárky v ceně cca.60euro na osobu vám taky nikdo nedá,začli jsme ihned po příjezdu čerpat inklusive a v den odletu v ranních hodinách jsme dostali snídani v balíčku.Takovýhle servis proztě nikde co jsme byli nebyl.Fakt doporučuju je vyzkoušeno delegátka Hanka na místě velice ochotná 24 hod.na telefonu.hezkou dovču a cena jak jsem sondovala v této síti hotelů fakt nejlevnější ;-)

Martincovi
07.07.2010 17:00 90.179.10.***

Naprostý souhlas se vším co je zde napsáno.Víza vyřízena hned bez čekání Eximáci jen zírali.Delegátka Hanka super i její egypský kolega.Ani jsme letos nevyužili Antinal- na radu delegátky stačil opravdu jenom hořký čaj a jablečný džus, moc jsem tomu nevěřila ale fungovalo to.Na zpáteční cestě nás čekalo též rychlé odbavení na letišti, nevím jak to delegát udělal, ale najednou jsme byli na začátku celé nekonečně dlouhé fronty.Veliká spokojenost s touto CK a příště určitě využijeme jejich služeb opět.

Terda
15.06.2010 07:39 195.22.41.***
O-Tours  

Jednoznačně tuto cestovní kancelář doporučuji. Před třemi týdny jsme se vrátili z Egypta z hotelu Dana Beach,kde jsme byli již podruhé. Velký rozdíl mezi službami delegáta a celkovou péčí CK o naše pohodlí! A to porovnávám s Čedokem.
Delegátka Hanka nám zajistila nejen ubytování v nejlepší části hotelového komplexu,ale iniciativně se poptávala telefonicky i osobně zda něco nepotřebujeme.Dokonce nám asistovala i při nákupu.Dostali jsme taktéž dva výlety/aquapark a spec. večerní program v jiném hotelu/ zdarma.
K moři jezdíme i dvakrát ročně a CK jsme vystřídali již mnoho.Tahle ale byla suverénně nejlepší

Ni
30.04.2010 16:38 81.200.57.***

Přečti si tuto diskuzi, něco tam najdeš :-D

http://egypt.orbion.cz/diskuse/ottar-tours-10908/

Halibut 29.04.2010 23:29
O-Tours  

Dobrý den. Uvažujeme o zájezdu s touto CK. Znáte ji někdo a máte s ní osobní zkušenosti? Díky

Zpět na všechny diskuze