A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Norsko hotelbusem

21.10.2011 07:37:00 | Dana Zacpalová
Dana Zacpalová
Prosím cestovatele, kteří byli s CK Pangeo tours v Norsku o nějaké bližší info. Mám zájem se tam hotelbusem vypravit. Může se někdo podělit o zkušenosti z této cesty, případně nějaké jiné po Evropě!!!
Hlavně mě zajímá, jak je to časově uspěchaný. Dá se na pozvnávaných místech užít v klidu atmosféra daného místa nebo je to fofr tam, fofr do autobusu atd....
Díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dana Zacpalová 21.10.2011 08:37
Norsko hotelbusem  

Prosím cestovatele, kteří byli s CK Pangeo tours v Norsku o nějaké bližší info. Mám zájem se tam hotelbusem vypravit. Může se někdo podělit o zkušenosti z této cesty, případně nějaké jiné po Evropě!!!
Hlavně mě zajímá, jak je to časově uspěchaný. Dá se na pozvnávaných místech užít v klidu atmosféra daného místa nebo je to fofr tam, fofr do autobusu atd....
Díky za odpověď.

Zpět na všechny diskuze