A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Norsko

14.09.2009 07:32:27 | dostyna
dostyna
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo cestovali do Norska s nějakou CK, pokud ano, prosím doporučte. děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dostyna 20.09.2009 21:33
RE: RE:Norsko  

díky :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Sheva07 18.09.2009 09:50
RE:Norsko  

Doporučoval bych CK Busfrape, zaměřují se na zájezdy do Norska většinou na jaře a v létě :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dostyna 17.09.2009 09:57
RE: admin  

Díky, nějak jsem to přehlédla:-))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 15.09.2009 12:31
admin  

Zdravim, mame tady take primo urcenou stranku pro Norsko, kterou take muzete vyuzit:
http://norsko.orbion.cz/diskuse/

Mejte se!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dostyna 15.09.2009 07:19
RE: RE: RE: RE: Norsko  

Děkuji za info. My o tom zatím jen uvažujeme, ale proto bch chtěla zjistit co nejvíc informací. Byli jsme vloni ve Švédsku a byla to nádhera. Ale to jsme jeli autem a soukromě bez cestovky. Takže zjišťuji, jaké má kdo zkušenosti....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
EvaK
14.09.2009 11:33 195.113.167.***
RE: RE: RE: Norsko  

Nedá mně to, abych se ještě neozvala. Čtu si o Vás, že jste cykloturista. Norsko na kole pořádá Alpin Týniště n. Orl. My jsme se s nimi setkali na Lofotách a na cyklozájezdu v Polsku a Irsku s nimi byl můj muž. A byl také spokojený. Problém se vyskytl sice hned druhý den, ale ten velmi slušně kompenzovali.
Eva

• Anonym (1)
dostyna 14.09.2009 11:14
RE: RE: Norsko  

Děkuji vám:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
EvaK
14.09.2009 11:11 195.113.167.***
RE: Norsko  

Před třemi lety jsme cestovali s CK Erica Semily do Norska. Zájezd je pěkně připravený, i když náročný. V programu byla prohlídka Švédska, kudy jsme jeli směrem k severu, zpět jsme se vraceli od Lofot směrem k jihu. My jsme přetrpěli 4 noční přejezdy, nyní je zájezd doplněný o jeden nocleh navíc. Vše fungovalo perfektně, průvodkyně výborná. Navíc měla kumulovanou funkci a zájemcům vyřila večeři - polévku a hlavní jídlo. Zájemci byli snad všichni. Já už nějakou dobu také stojím za "plotnou", ale pod stříškou v kempu, na parkovišti a pod. bych tedy vařit pro tolik lidí určitě nechtěla. Klobouk dolů,jídlo bylo výborné! Závěrem tedy - naprostá spokojenost, program dodržen. Chci se tam vrátit.
Ještě bych doplnila - podobný program má CK Mayer, ale nejezdí na Vesterály. Cestovku mám také vyzkoušenou, jela jsem s nimi dO Francie a Turecka. Vše perfektní.
Eva

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dostyna 14.09.2009 07:32
Norsko  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo cestovali do Norska s nějakou CK, pokud ano, prosím doporučte. děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze