A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Noční odlety

16.07.2009 10:10:05 | Tamijka
Tamijka
Ahoj, prosím může mi někdo prozradit, jak je to s nočními odlety a dny pobytu? Vím, že do Egypta se často odlítá před půlnocí.
Např.Eximtours tvrdí v podmínkách, že noc se započítává, pokud je host ubytovaný následující den do 12.00. Nerozumím, proč, když mě ubytují v 10.00 například, to počítají jako noc?
Děkuji za Vaše zkušenosti.
Eva
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lukasspoklicky 09.04.2015 16:43
Re: Noční odlety  

To je fakt.

lisa11 06.04.2015 12:04

Zřejmě to tak mají proto, že vám rezervují pokoj. Jinak byste museli čekat, až se pokoj uvolní a uklidí a ubytovali by vás třeba v jednu odpoledne.

Jana Šimčíková 03.04.2015 14:53

Protože to tak prosstě mají no...

jitkabulova 31.03.2015 11:42

Tomu také nerozumím, proč by to měli počítat jako noc?

radek2
26.03.2015 20:29 89.176.67.***
Re: Tunis  

sice neví proč se na diskusi o řecku píše o Tunisku ale budiš.Byl jsem tam 2x poprvé v 1995 a podruhé loni a musím říci že už tam nikdy nepojedu.Nic moc tam není smrad špína a zloději a teď po těch nepokojích i kdyby ten zájezd byl zdarma tak ani náhodou.

Neregistrovaný uživatel
24.03.2015 09:06 89.176.65.***

dobrý den .v tunisu jsou nepokoje.2015.24.3. já letím na dovolenou 26.6. letiště Monastír . 8-)

Milan K
19.07.2009 20:01 213.29.16.***
RE: Noční odlety  

delfin_brb: Souhlasím, na poznávačku bych s němcema taky nejel. Poznávačky řeším sám. Ale na pobytovce je jedno, jestli jedeš s němcema nebo italama.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
delfin_brb 19.07.2009 19:54
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Noční odlety  

To jsou spis argumenty lidi, ktery jsem na zajezdech potkal a nezavidel jim. Na Ruzyni jsem busem za 15 min. Do nemecka nekolik hodin. V zime staci v Praze jeden dva centimetry a je hned kalamita, nemluve o dalnicich. Me to za ty nervy nestoji :). Jezdim uz prakticky jen poznavacky a dost me zajima, co rika pruvodce. Jednou jsem zazil, ze s nami jel madar. Byl varovany, ze jde o ceskou skupinu a ze nebude dostavat vyklad ani v en. Stejne chtel jet. Ten clovek byl na stejnych mistech, videl to same, ale bez vsech informaci. Vcelku dokazu porovnat, jaky je to rozdil. Treba v Thajsku jsem kdysi byl na vlastni triko a pak s kamaradkou od cestovky. Z takoveho zajezdu bych mel prd, kdyby byl v nemcine. Zvlast kdyz v nekterych zemich je byt belochem opravdu o hubu. Spatne pochopim pruvodkyni a problemy jsou na svete. To je fuk, ponekud jsme utekli od tema tohoto vlakna a to uz je asi zodpovezene.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milan K
19.07.2009 10:10 77.48.127.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Noční odlety  

delfin: Souhlasím s tebou, že se jim moc bavit chtít nebude. Pokud teda všichni budou tupě přijímat smlouvy jak jsou jim předloženy. Když se to změní, změnit se budou muset i cestovky.
Ano: Sunny Days nebyl dobrý výběr, přesně souhlasím s tým zařazením do spolku s TT a BS (i když jsme nedopadli nějak špatně, ale prostě změna hotelu mě rozčílila natolik, že od té doby jsem dal českým cestovkám vale).
Podotýkám, že i přes mnoho let "studia" (spíše povinných školních návštěv hodin němčiny) umím německy říct jen pár vět. A nebydlím u německých hranic, ale ve východních Čechách. I tak jsem byl v Drážďanech na letišti za dvě a půl hodiny svižné jízdy (s ohledem no odlet v 5.00 jsme jeli v noci). Parkování na týden za tisícovku. Takže neuznávám výmluvy (nemyslím teď tebe), že se přece nebudu trmácet přes půl Evropy. Nakonec, i Mnichov je z východních Čech dostupný za 4 hodiny.
Takže většina Čechů najde solidní cestování z Německa (když bude chtít) - Drážďaňy, Norimberk, Mnichov; jihomoravané mají Vídeň...Jen skutečně ti Ostraváci budou muset trpět s TT, BS, SD a spol.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
delfin_brb 19.07.2009 09:57
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Noční odlety  

To je dost zobecnene. Cesi nakupuji, co maji na vyber. Ne kazdy umi nemecky ci bydli dostatecne blizko (treba travit skoro den v letadle a pak jet z Prahy v noci nekam k Ostrave ve vanici taky moc neprida, natoz jeste dal). O Sunny days jsem neslysel prave to nejlepsi (neco jako BS nebo TT), mozna by to chtelo lip vybirat :). Vyjednavat se da, kdyz to ma smysl. Treba jsem chtel projizdku na slonech a CK rekla ano, ale musite si zaplatit den navic (jinak to pry casove nejde zvladnout), coz bylo v danem hotelu za dva lidi 5 tisic. Protoze jsem si nasel na internetu, ze se projizdka kvuli vedru kona bud brzo rano ci vecer, chtel jsem ji absolovat v jednom volnem dopoledni, ktery jsem mel v programu. Cestovka vsak stale trvala na svem. Nakonec pomohlo, ze letadla na dane lince jsou uz mesic dva dopredu vyprodana a neslo zmenit letenku, takze nakonec cestovka "zjistila", ze to opravdu jde a bylo podle meho. Pro me ma smysl vyjednavat, kde o neco jde. Normalni cestovka jako cedok, exim ajn se o 10% s tdbou nebudou vubec bavit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze