A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nikdy více

17.07.2008 12:25:53 | Sucha
Již nikde více s touto cestovkou.Měli jsme objednané karavany v Biograd na Moru,kemp Čančar.V tomto kempu jsme vůbec nebyli.Nabídl nám něco jiného-chorvat.3 karavany a plocha na odpočinek pro všechny 3 karavany tak 4x4 m.To jsme odmítli,tak nám nabídnul jiný karavan,ale zase na sezení lavice,nestabilní.Dovedete si představit sedět týden na lavicívh bez pohodlí?Spadla jsem a 2 žebra zlomené.Tak super dovolená.Nafocená nádhera,soc.zařízení,televize,která nefungovala,lednička malá a ještě Vám nic neochladila.Je to ubohé,nevím za co nás mají,ale připadala jsem si jak chudý čech.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří
01.07.2012 21:22 84.242.70.***
CK ROS.BR  

dovolená v Baška Voda 22-30.6.2012 <:-) když pominu to, že vyšlo počasí a příroda v okolí je krásná, tak bych musel říci již nikdy více chorvatsko, již nikdy více CK Ros.Br.. začalo to zmatky v dopravě, lidé zaplatí svozy do míst ze kterých se vůbec neodjíždí a tak se trmácí přes půl republiky třeba i zbytečně, viz Plzeňáci atd. zphy jsme měli zaplacen transfer do Brna, aby se nakonec jelo přímo z Prahy, peníze už vám ale nikdo nevrátí.. >:) .. řidiči neví kudy mají vůbec jet.. cesta která běžně trvá z Prahy cca 14h se vleče díky častým zastávkám a zácpám až na 25h tam a 18h zpět.. ubytování v Bašce není nic moc a TVRDĚ odpovídá ceně.. předražená klimatizace na pokojích, delegátka Lucie neschopná podat jakoukoli informaci.. snad jen tu - hlavně si u mě kupte zájezd.. jídlo je totální výsměch, snídaně o jednom mikromásle, dvou plátkách veky, dvou koleček salámu a mini marmelády je ubohost sama, káva která kávu nepřipomíná ani zdaleka, čaj není čaj, mléko ředěné vodou a šťáva bez chuti, pro jistotu už poslední dny dali jen samotnou vodu z vodovodu, nebyl ani čaj a ani to hnusný kafe.. večeře taktéž gramážově porce jak pro předškolní děti, pokud mělo maso 7dkg před tepelnou úpravou tak to bylo moc.. NO COMENT! jediné co trochu omlouvá ty příšerné služby je cena zájezdu za 6tis. ale i tak by měli být služby na nějaké úrovni a ne stylem starejte se sami, protože vy ste tu pro nás (vaše peníze) a ne my pro vás!!! o tom, že delegátka nebyla schopna ani zajistit v den odjezdu místo pro odložení kufrů jak je vždy a všude zvykem a lidé tak museli mít věci na terase penzionu v úděsném horku ani nemluvě.. to samé zajistit pokoj, nebo aspoň sprchu v den odjezdu je pro tuto CK nemožný úkol.. navíc v den odjezdu ani nejsou schopni vám sdělit v kolik se pojede, ze 13h se vyklube 14h, poté 16hodina, abyjste se nakonec dověděli, že se pojede až ve 22h! jak říkám, cestuji k moři 20let, ale nikde jsem zatím nezažil takovou neschopnost pořadatele dovolené jako tady.. s touto CK už opravdu raději ne.. O:-) :'( :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Sucha
17.07.2008 12:25 85.135.117.***
Nikdy více  

Již nikde více s touto cestovkou.Měli jsme objednané karavany v Biograd na Moru,kemp Čančar.V tomto kempu jsme vůbec nebyli.Nabídl nám něco jiného-chorvat.3 karavany a plocha na odpočinek pro všechny 3 karavany tak 4x4 m.To jsme odmítli,tak nám nabídnul jiný karavan,ale zase na sezení lavice,nestabilní.Dovedete si představit sedět týden na lavicívh bez pohodlí?Spadla jsem a 2 žebra zlomené.Tak super dovolená.Nafocená nádhera,soc.zařízení,televize,která nefungovala,lednička malá a ještě Vám nic neochladila.Je to ubohé,nevím za co nás mají,ale připadala jsem si jak chudý čech.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze