A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

New York

25.11.2010 21:24:26 | Kazi519
Kazi519
Prosím, máte někdo zkušenosti s AVETOUR? Mám zájem o cestu do New Yorku a prosila bych nějaké rady. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucijasek 26.02.2014 18:29
New York 2014  

Máte prosím někdo aktuálnější zkušenosti s cestovkou Avetour? V červnu s nimi letíme do NY a zajímalo by mě, s jakou společností létají a v jakém hotelu bylo ubytování? :-)

danieladvo 28.09.2011 17:05
Re: New York  

My jsem navštívili s CK Avetour Chorvatsko,a Izrael. Cestu do New Yorku jsme zatím nikdy nepodnikli.Co se týká cestovky samotné, tak jsme s ní byli moc spokojeni.Mají opravdu zkušené delegáty. Vždycky o dané oblasti vědí snad více než domácí obyvatelé.Určitě můžeme doporučit.Danča

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
admin2 01.02.2011 12:18
RE: RE: admin  

Zdravim, proberu to s kolegy programatory - nechci zde byt dele off topic, ale nemam nyni jine administracni moznosti nez umazat prispevek komplet. Snad se pan jeste ozve, popripade idealne zaregistruje.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 31.01.2011 20:15
RE: admin  

Jelikož tu ten pan průvodce psal mj.něco nesrozumitelného, umístil jsem mu sem dotaz, který zmizel spolu s jeho dvěmi reklamními příspěvky.
Kdo si čte Vaše upozornění a nebyl tu pár dní, zřejmě nechápe, k čemu se vyjadřujete. Nešlo by v případě závadných příspěvků tyto částečně ponechat, jen např.smazat kontaktní údaje, reklamní tvrzení apod.? Takto ztrácí vlákno na přehlednosti. Děkuji :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 31.01.2011 13:05
admin  

Dobry den, nabizeni pruvodcovskych sluzeb je mozne pouze po registraci pres profil. Diky za pochopeni.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
fiona 18.01.2011 18:48
RE: RE: RE: New York  

Praktické rady ráda poskytnu, napište mi na mail, je v mém profilu.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Marilka
17.01.2011 18:35 188.246.111.***
RE: RE: New York  

Chtěla bych se vydat samostatně do NY. Anglicky mluvím plynule. Jen mám obavy z velikosti města. Zatím mám procestovanou Evropu. Potřebovala bych praktické rady, případně kontakt na někoho v NY, kdo mě 1-2dny uvede do reálu.
Děkuji

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Marilka
17.01.2011 18:35 188.246.111.***
RE: RE: New York  

Chtěla bych se vydat samostatně do NY. Anglicky mluvím plynule. Jen mám obavy z velikosti města. Zatím mám procestovanou Evropu. Potřebovala bych praktické rady, případně kontakt na někoho v NY, kdo mě 1-2dny uvede do reálu.
Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
admin2 28.11.2010 11:49
admin  

Dobry den, fotky k profilu, tedy na prvni strance pod nickem muze vymazat pouze admin. Vice vyresime pres soukrome zpravy nebo ve vlaknu urcenem primo adminum, zde prosim o navrat k puvodnimu tematu.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Kazi519 28.11.2010 09:52
RE: RE: admin  

ráda bych vymazala profil. fotky, nevím jak

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze