A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nevolnost dětí v letadle???

24.04.2012 10:24:18 | paja31
paja31
Chtěla jsem se zeptat, Letěl jste někdo s děckem, kterému je v autě při jízdě špatně a zvrací? Nevím jak dcerka snese letadlo, ale každou cestu autem zvrací. NAkoupila jsem kinedril kdyby náhodou tak snd vše bude dobré. Máte- li někdo zkušennosti, sem s nimi.
Děkuji ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
paja31 24.04.2012 15:17
Re: admin  

Moc děkuji za radu, taky si myslím že je lepší jí preventivně tu 1/4 dát. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 24.04.2012 12:37
admin  

Dobrý den, než někdo odpoví - dovolím si svou vlastní zkušenost. Přestože jsem už nějaký ten pátek dospělá, na kinetózu trpím již od dětství, a to jak v autě, tak v i letadle. Pravda je, že v letadle méně - je to problém hlavně při vzletu a přistání.

Je ale dosti pravděpodobné, že by dcera mohla mít tento problém i v letadle, protože jde vlastně o problém toho, že mozek špatně vyhodnotí pohyb dopravního prostředku (tělo se nehýbe, přitom okolí je v pohybu). Nemám tento problém například, když sama řídím, protože to dokáže mozek a oči pohyb předvídat.

Z mé zkušenosti ale problém opravdu řeší preventivní užití Kinedrylu v dávce odpovídající váze dcery. Nemá cenu cokoli riskovat, takže si vždy beru prášek tak 30 minut před nastoupením do letadla:)

• Anonym (1)
paja31 24.04.2012 11:24
Nevolnost dětí v letadle???  

Chtěla jsem se zeptat, Letěl jste někdo s děckem, kterému je v autě při jízdě špatně a zvrací? Nevím jak dcerka snese letadlo, ale každou cestu autem zvrací. NAkoupila jsem kinedril kdyby náhodou tak snd vše bude dobré. Máte- li někdo zkušennosti, sem s nimi.
Děkuji ...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze