A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nev dama

27.03.2008 00:23:48 | maturitka
Můžete mi prosím někdo sdělit zkušenosti s touto ck,jedu s ní poprve do Chorvatska.díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.06.2016 13:08 89.176.12.***
Re: nev dama  

10 let vzdy v poradku :-)) :-)) :-))

JinkováA 04.11.2015 16:11
100% spokojenost  

já byla s nev-damou jak u moře tak na horách a nemohla jsem si na nic stěžovat. Profesionální přístup, skvělý hotel, žádný problém. Byla jsem i s fischerem a jak už psala erub, ND spadá pod něj, takže v obou případech byl přístup stejně skvělý. Jedu s Nev damou i letos na hory do Itálie :-) takže já dávám palec nahoru

Fufila
02.07.2015 14:11 89.176.3.***

Já bych řekl že CK nev-dama je kancelář i pro turisty, kteří si nemohou dovolit utratit velkou sumu peněz ale přesto si chtějí dovolenou užit. To je alespon moje pozitivní zkušenost s touto kanceláři. Nevěřim tomu co tu pišete protože mě se s touto kancelaří za 4 roky nic takového nestalo

• Anonym (1)
erub
05.05.2015 10:32 88.103.16.***
Re: HNUS - s NEV DAMA nikdy více  

Pokud píšete kritiku, bylo by na místě uvést destinaci a název problematického hotelu, aby se ostatní případní zájemci mohli tomuto hotelu vyhnout. Nev dama je cestovní kancelář - ne agentura, spadá do skupiny CK Fischer - a jezdí se s ní do mnoha destinací v létě i v zimě. Já s nimi byla loni v Turecku v 4* hotelu (který jsem si nejprve na internetu prověřila) a vše bylo v pořádku. Ale samozřejmě věřím, že jste měli problém, jen jak píšu výše, je třeba napsat o jaký zájezd se jednalo, kde přesně jste byli, atd...

Rodiny s dětmi
03.05.2015 21:54 81.90.254.***
HNUS - s NEV DAMA nikdy více  

Bohužel jsme s nimi cestovali prvně a zároveň naposled!!! Místo 3* hotelu nás čekal vybydlený pokoj se smardlavou kopelnou, žluto-rezavou sprchovací vaničkou, starý nefunkční nábytek, příšerné palandy... Byli jsme dvě rodiny, přičemž jedné se podařilo nechat přestěhovat do zreknstruované části, protože nepřijeli hosté ze západu, kteří měli pokoj objednaný!!! Na nás (jakožto i na další Čechy) už zrekonstruované pokoje nezbyly, takže jsme trávili týden v hnusu... Okamžitě jsme si stěžovali delegátce, která dělala,jakože jsme jediní, přestože jsme byli svědky toho, jak se jiní hosté (nevázaní na jiné hosty) nechávali přestěhovat do jiných vzdálenějších hotelů... Kecy cestovky o tom, jak je to nejlevnější ubytování jsou výsměchem klientů... Vyřízení reklamace "okopírovanými" stále stejnými texty (později jsem zjistila, že kamarádka měla s nimi zkušenost z léta a při reklamaci jí posílali úplně stejné "hlášky".... Neprofesionální agentura. NEMŮŽU rozhodně nikomu doporučit!!! :-$

Michael
21.11.2014 16:07 91.109.247.***
hory  

Já mam rád Cortina d'Ampezzo což jsou Dolomity tam je to supr dlouhé sjezdovky hodně kabinové lanovky a a hodně přiležitosti zabavit se i mimo lyže.

Leňule1 10.11.2014 09:40

S Nevdamou jezdíme skoro každý rok na hory do Francouzských Alp a zatím máme jen samé kladné zkušenosti. Takže minimálně na zimní dovolenou doporučuji.

Jaso
09.11.2014 20:22 78.98.186.***
Re: nev-dama bez problému...  

V talianských Alpách - to skoro všade je výborne. pre nás to naj je Civetta, mestečko Aleghe.

:-) :-)

Dido
09.11.2014 18:15 77.95.224.***
Re: po roce  

Ahoj to mluvíte o www.nev-dama.cz ??? Já mam teda s nima jenom dobré zkušenosti z jejich strany vždy proběhlo vše tak jak mělo. Cestovka přece neovlivní že se vedle vaše hotelu něco staví nebo že nemáte uklizený pokoj… Není možna češti věčne budou jen vyrypovat....

d k
26.09.2014 13:47 212.96.172.***
po roce  

Ne Itálie ale Chorvatsko r2014.Bez udání duvodu změna hotelu(to ještě jde)Ubytování,plísen v koupelně,pavučiny v každém rohu,koberec nevysátý a flekatý,špína na balkoně,rozbité židle.Jediné co bylo dobré byly snídanové i večeřové bufety a dobré koupání.Nikdy více .

• klocan
Zpět na všechny diskuze