A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nestydaté ceny CK!

02.08.2008 15:20:23 | micák
micák
Teď jsem našel na netu nabídku CK Colortravel na týdenní pobyt v Itálii, Gurdavalle (Faro Punta Stilo).Prodávají apartmán billo/4 od 23.08. na 7 dní za 11.900,- Kč.CK Esterotravel s kterou jedu tamtéž, to samé nabízí za 5.180,-Kč!!!!.Navíc tato CK (Esterotravel) má množstevní slevy a tak jedu od 23.08. na 17 dní (billo/4) za 8.000,- Kč!(pobyt jsem zabukoval již v 12/2007 a jak vím z doslechu, po této nabídce se jenom zaprášilo!).Tady přátelé vidíte, jak nám některé CK "pouští kyslík"....
Upozorňuji že jsem nebyl a nejsem zaměstnancem ani jinak spřátelen s žádnou CK, ani nepracuji v cestovním ruchu ani nikdo z mé rodiny.
Chci založit CK MyName - ale o tom jsem již psal v jiné diskuzi.
Tak pozor - pečlivě vybírejte na netu, ať nepodporujete zlatokopy v některých CK a CA!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
micák 03.08.2008 04:56
RE: Nestydaté ceny CK!  

Mílá Joanno, podobnou cenu, za kterou jedeme do Fara, nabízí ještě CK Ludor - jenom nemá takové slevy na délku pobytu.Máš pravdu v, že malý skarabeusek ve mně hlodá... ;-) , jak dopadneme.Ale ze všech recenzí a diskuzí, které jsem našel na netu, jsem vydedukoval, že by nám Faro mělo vyhovovat.Protože se italsky domluvíme, v podstatě služby delegáta nepotřebujeme, jsme zvyklí spoléhat sami na sebe.
Určitě až se vrátíme, popíši všem jak bylo a nebylo...aby věděli.Můj subjektivní názor může být jednostranný, ale budu se snažit být maximálně objektivní.
HUmor je koření života. :-D

• Anonym (23)
  • Anonym (24)
Joanna 02.08.2008 21:14
Nestydaté ceny CK!  

Ahoj, Micáku, většinou služby CK nekomentuji, protože jezdím s jednou osvědčenou. Většinou jezdím sama, už se také stává pravidlem, že jsem sama z turnusu v hotelu, či studiích, a přesto mě delegátka odvede až na pokoj, navštíví mě sama sólo v hotelu, můžu se zúčastnit i společného sezení, mám na ní telefon a min. 2x za pobyt se za mnou zastaví, při odjezdu mě vyzvedne. Při příletu i při odletu se věnuje turistům a je s nimi spolu s kolegyní při přidělování palubenek a rady podávají až do doby odbavení. Fakt si nemůžu stěžovat. A teď k tvému příspěvku. Hodnocení tvého pobytu v Itálii bych nechala až po návratu, co když CK Esterotravel má pronajaty billa ve sklepě i se Skarabey (i když je to brouk řecký a egyptský - jak víme z jiné diskuse) a CK Colortravel v patře bez otravného hmyzu?
Vím, že máš smysl pro humor, a tak moji poznámku také s humorem vezmeš :-D

• Anonym (36)
  • Anonym (28)
micák 02.08.2008 15:20
Nestydaté ceny CK!  

Teď jsem našel na netu nabídku CK Colortravel na týdenní pobyt v Itálii, Gurdavalle (Faro Punta Stilo).Prodávají apartmán billo/4 od 23.08. na 7 dní za 11.900,- Kč.CK Esterotravel s kterou jedu tamtéž, to samé nabízí za 5.180,-Kč!!!!.Navíc tato CK (Esterotravel) má množstevní slevy a tak jedu od 23.08. na 17 dní (billo/4) za 8.000,- Kč!(pobyt jsem zabukoval již v 12/2007 a jak vím z doslechu, po této nabídce se jenom zaprášilo!).Tady přátelé vidíte, jak nám některé CK "pouští kyslík"....
Upozorňuji že jsem nebyl a nejsem zaměstnancem ani jinak spřátelen s žádnou CK, ani nepracuji v cestovním ruchu ani nikdo z mé rodiny.
Chci založit CK MyName - ale o tom jsem již psal v jiné diskuzi.
Tak pozor - pečlivě vybírejte na netu, ať nepodporujete zlatokopy v některých CK a CA!

• Anonym (35)
  • Anonym (36)
Zpět na všechny diskuze