A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

neserioznost ck fischer

02.01.2009 17:50:46 | Jan Hurda
Chci upozornit na neseriozní postup CK Fischer. Tato CK vydala katalog s ceníkem na léto 2009, který platí do 15.1.2009. Podle tohoto katalogu a ceníku jsem si vybral zájezd do Tuniska od 1.9.2009 za cenu 13 490.- Kč. Dnes jsem si byl tento zájezd objednat v CK a tam jsem se dozvěděl, že vybraný zájezd je o 1 500.- Kč dražšína moji otázku proč? mi bylo sděleno, že CK Fischer vydala nový ceník, platný také do 15.1.2009 a že kalkulace ceny zájezdu bude provedena nikoliv dle původního (a dosud platného) ceníku, ale podle nového. Tento postup považuji za velmi neseriozní a věřím, že pod vedením Václava Fiscera by k tomuto vůbec nemohlo dojít.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Patrik
23.04.2015 20:24 178.175.139.***
fischer  

To co tady čtu mě teda dost překvapuje! Ja jsem byl s fischerem na dovolené několikrat a neměl jsem sebemenší problém s tím že by někdo nesplnil to co bylo avizovano! Příjde mi to fakt zvlaštní

David
22.09.2011 07:34 78.102.147.***
4 hvězdy.........  

Chtěl bych napsat, že jsem za celý život byl na dovolené v rozpětí 20ti let 5x, z toho 4y s CK Fischer, protože mi byli od začátku sympatičtí. Letoj jsem se rozhodl letět na Krétu a při volbě 3 nebo 4 hvězdičkových ubytování jsem po vřelém doporučení v CK Fischer sáhl po vyšší kategorii a připlatil si, abych měl maličko luxus...... Jaké bylo mé překvapení po nočním příjezdu na hotel Alexandria House :'( !!! Vybydlený starý hotel, kde si to po otevření a rozvícení v pokoji na zdi zatuchlého pokoje rozdávali šváb se švábicí o velikostech cca 10 cm i s tykadly!!! Sběratelé broučků a kuriozit by se pomněli.... 1. noc jsem tedy spal ven na lavičce, protože mi bylo stejně tak i po celý pobyt sdělěno, že to patří k místnímu koloritu a basta... To se opakovalo každý večer či noc a to nejen u mě. Dostal jsem v půlce pobytu po neustálých reklamacích jiný pokoj, který byl lepší, ale trpký pocit zůstal dodnes. Když jsem požádal na úvodním "welcome drinku" delegátku CK Fischer o reklamační list, byl jsem v řadě několikátý a tudíž všechny rozdala - problémy měla s ubytováním celá řada klientů. Bylo mi slíbeno, že formulář namnoží a přiveze později - nestalo se tak. Reklamoval jsem tedy až po příjezdu (bylo mi delegátkou řečeno, že mohu i 3 měsíce po příjezdu) a jako odpověd jsem dostal zas kecy o místním koloritu atd. Pokusil jsem se spojit po příjezdu s dalšími klienty a jeden mi přeposlal vyřízení reklamace tím, že dostali zpět 500 Kč na osobu. To já nedostal ani to a teď už vím, že příští dovolenou s Fischerem asi dělat nebudu. 4* jse si představoval jinak - to se nerozepisuji o ostatních věcech, jako prsastarý bazén, jídelna, strava o svačinách při all incluzive atd. Byl to hotel max. na 2*, tak příště raději dám na reference nějakých konkrétních návštěvníků daného hotelu...

• Anonym (4)
  • petr957
  • Anonym (5)
Johnek
16.03.2009 21:53 78.45.35.***
RE: neserioznost ck fischer  

No nevím co to tady zkoušíte,ale s touto CK létám již nějakou dobu a nic podobného jsem nezaregistroval (asi proto že je to výmysl že ;-) ).Myslím že se tady jen snažíte pošpinit jméno solidní cestovky,ale to se Vám určitě nepovede. :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Horst 16.01.2009 20:20
RE: RE: RE: RE: RE: neserioznost ck fischer  

Tak jezdí s CK Tomi a máš klid.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
edith 16.01.2009 19:59
RE: RE: RE: RE: neserioznost ck fischer  

já si osobně myslím, že jája prostě kope za CK Fischer a tady na orbionu jim zametá cestičku...zřejmě bez toho, aby si nekopla do p. Fischera, by neusnula! Je mi vás líto... :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Horst 03.01.2009 18:09
RE: admin  

admine 2: proč jsi tak přísný k diskusi o panu V.Fischerovi. To semi moc nezamnlová.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
admin2 03.01.2009 11:58
admin  

Zdravim, o teto ck uz bylo hodne receno v nekolika diskuzich, napriklad tu:
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/ck-fischer-5476/

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
katerinach
02.01.2009 23:28 85.161.77.***
RE: RE: RE: neserioznost ck fischer  

No vsak si jezdete s Blue Style apod. Asi se o tom malo pise, asi vam nestaci kazde leto videt ve zpravach, jak nekde klienti techto CK zustali, apod... Pak si tady ale nestezujte....

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
kakak
02.01.2009 21:28 89.24.116.***
RE: RE: neserioznost ck fischer  

A ze které CK jste Vy? Spousta lidí už si jistě všimla, že neumíte nic jiného, než doporučovat, abychom necestovali s Blue Stylem, Sunny Day, Tomi tourem atd., takže by jistě všechny zajímalo, za kterou CK pískáte ;-) ....

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Jaja 02.01.2009 20:44
RE: neserioznost ck fischer  

Prosím, nechte již V.Foschera na pokoji. Ten svoji cestovku přivedl do krachu. Teď vystupuje pod CK TOMI, nabubřelé inzeráty a skutek utek.Opět lidé podvedeni. To co píšete Vám já nevěřím.Nejste z CK TOMI TOUR?????????????? :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze