A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

NEPTUN TOUR z Plzně vybral peníze a nevrátil !!!

27.12.2011 23:10:50 | wwendy53
wwendy53
Plzeňská kancelář s německým majitelem v březnu 2011 vybrala peníze na zájezd. Potom sdělili, že jdou do konkurzu, ať se obrátím na pojišťovnu. Ti mně napsali, že ano, ale až za 6 měsíců. Po 6 měsících napsali, že exekuce nebyla vyhlášena, takže nemůžou vyplatit pojistku. Všichni dělají mrtvého brouka a tak hledám spojence, jestli to někoho z Vás u nich nepotkalo, abychom udělali společné kroky. Nebo co je nejlepší udělat???
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 28.12.2011 16:18
admin - přesun  

Dobry den, zalozila jsem u nas CK Neptun Tour a k ni tema priradila. Kdyby neco, prosim napiste. Preji hezky den!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
wwendy53 27.12.2011 23:10
NEPTUN TOUR z Plzně vybral peníze a nevrátil !!!  

Plzeňská kancelář s německým majitelem v březnu 2011 vybrala peníze na zájezd. Potom sdělili, že jdou do konkurzu, ať se obrátím na pojišťovnu. Ti mně napsali, že ano, ale až za 6 měsíců. Po 6 měsících napsali, že exekuce nebyla vyhlášena, takže nemůžou vyplatit pojistku. Všichni dělají mrtvého brouka a tak hledám spojence, jestli to někoho z Vás u nich nepotkalo, abychom udělali společné kroky. Nebo co je nejlepší udělat???

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze