A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nepál - zážitky z cest

20.10.2009 16:15:35 | janan
janan
Dle pokynů Zuzky z týmu Orbionu zakládám diskuzi o Nepálu u Indie.
Kdo jste byl nebo se chystáte, pojďte jen tak pokecat. Stýská se mi po něm, ale naštěstí se chystám opět. Chybí mi úžasní obyvatelé, příroda, atmosféra, prostě všechno:-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lampička
12.03.2014 13:31 84.242.82.***
Re: Nepál - zážitky z cest  

Zdravím holky,

a co byste doporučili jako nejlepší transfer? Narazila jsem dnes na let přímo z Prahy s návratem do Mnichova za 13.688,- kč http://www.levneletenky.org/nepal-levne-letenky-kathmandu-s-odletem-z-prahy-13688-kc, což mi sedí, protože v době, které chci cestovat už budu v Praze a do Mnichova mě hodí kamarád autem.

Má-li někdo lepší tip, sem s ním, než si zabookuju letenku. O:-)

Děkuji Lampička

jitka.vrbova 30.06.2010 13:58
Nepál  

Chystám se do Nepálu příští měsíc, tak hledám informace a fotky.

• Anonym (64)
  • Anonym (61)
ajaworld 16.02.2010 18:38
RE: Nepál - zážitky z cest  

Jo Nepál :-P :-P :-P ...byla jsem jen na pár dní (viz.moje 2 moje fotogalerky), ale je to nezapomenutelné. Ráda se vrátím zpět a na dýl.
Doporučuji každému ! Úžasně fotogenická země !
Ráda zodpovím přípdné dotazy.
Aja

• Anonym (44)
  • Anonym (41)
AMICA
09.01.2010 13:20 90.177.25.***
RE: Nepál - zážitky z cest  

Ahojík...tak to věřím že se stýská,mám ten samý pocit,lidé jsou tam velice vstřícní,neměla jsem jedniný problém z jejich strany.Ubytování,jídlo,rady vždy jsem se všech informací dočkala s úsměvem.Jediné co byl problém....byla moje nepřipravenost ve výšce nad 5 tisíc,ale vše dopadlo dobře a ráda se vrátím zpět do míst které jsem navštívila(trip okolo Annapuren),ale i dalších......všem vřele doporučuji.....Marci

• Anonym (40)
  • Anonym (49)
janan 20.10.2009 16:15
Nepál - zážitky z cest  

Dle pokynů Zuzky z týmu Orbionu zakládám diskuzi o Nepálu u Indie.
Kdo jste byl nebo se chystáte, pojďte jen tak pokecat. Stýská se mi po něm, ale naštěstí se chystám opět. Chybí mi úžasní obyvatelé, příroda, atmosféra, prostě všechno:-(

• Anonym (64)
  • Anonym (62)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu