A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Německé CK - mají v ceně zájezdu letištní a palivové příplatky?

16.04.2015 13:25:11 | NikolN
NikolN
Zdravím, nějak nemůžu dohledat informaci, zda jsou ceny zájezdů Německých (a Rakouských) CK kompletní tzn včetně příplatků letištních a palivových. Asi se ten zákon o povinnosti to uvádět týká celoplošně EU, ale ráda bych to věděla jistě, než zájezd objednám. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
iris1 15.06.2015 18:18
Re: Německé CK - mají v ceně zájezdu letištní a palivové příplatky?  

Airstop dokonce 60 000.

iris1 15.06.2015 14:01

94...při objednávání jsem pročítala co se kde dalo a i tady někde na orbionu se psalo,že od německých CK je nejlepší kupovat first min na zimní exotiku hned v září-říjnu,pak že jdou ceny postupně nahoru.Pečlivě jsem to sledovala,protože jsem měla hotel už vybraný,zaměřila jsem se jen na něj.Na exotické dovolené nejezdíváme nikdy na last min.Platili jsme 55 000 na 11 nocí i s pojištěním a sevším všudy,parkovné na letišti zdarma,v lednu by to bylo daleko míň,protože únor je nejdražší měsíc na dovolené.Dívala jsem se Nacesty.cz jaké jsou do tohoto hotelu ceny na únor při objednání teď a je tam i 58 000.Než jsme odjížděli,tak jem se ještě dívala,za kolik jsou last min a nelitovala jsem.Letěli jsme z Prahy přes Paříž.

Zdenda
15.06.2015 12:23 194.213.41.***

Přesně tak. Jedu 29.6. na týden do Turecka do pětihvězdičkového hotelu s AI z Vídně a oproti stejnému hotelu, na týden, v téže době i se započtením nákladů na cestu na letiště Schwechat a zpět o deset tisíc než u Čedoku levnější:-)

Big smile 15.06.2015 12:13

Přesně tak, neplatí to na 100% ale je to většina případů, málokdy se česká cestovka dostane na lepší cenu.

Neregistrovaný uživatel
15.06.2015 11:09 94.113.2.***

Německé CK mají VĚTŠINOU zájezdy o několik tisíc levnější, téměř vždy platí, že čím je destinace dál , tím je rozdíl větší. Já nevěřím tomu, že CK Fischer je cenově srovnatelná, vždyť patří k nejdražším u nás. Každý si může udělat porování sám úplně jednoduše na netu.

Big smile 15.06.2015 09:13

To je pravda, není to pravidlo, ale většinou se ušetří a někdy i takto hodně. Běžně co jsem se dívala tak se úspora pohybuje 5-6 tis. Opravdu záleží na konkrétním zájezdu. Já si svůj porovnávala v době koupě - stejný termín, hotel, rozsah služeb a počet dní a česká CK by mi ho se všemi first minute slevami a kdečím prodala o 20 tis. dráž.

iris1 14.06.2015 21:58

Já si myslím,že to není pravidlem že se tolik uštří.Záleží kdy a kam.Už se mi mockrát stalo,že jsem si vybrala na únor někam dovolenou,naposled letos do Mexika a když jsem porovnávala ceny,vyšlo by to uplně stejně jako od Fischera.Kupovala jsem už v září na únor,na first min.

Big smile 14.06.2015 20:24

Ano, za příplatek 20 tis. jsem mohla letět na úplně stejný zájezd z Prahy místo z Vídně.
Ale tohle je celkem extrém, nicméně u němců řádově v tisících ušetříte, to rozhodně.

Neregistrovaný uživatel
14.06.2015 17:54 94.113.2.***

20 ti. na osobu ? Kam to bylo, to tam taky pojedu :-D :-D :-D

Big smile 14.06.2015 17:48

Můj letošní rozdíl oproti české CK byl lidových 20 tis.! Za tu cenu bych opravdu raději seděla doma.

Zpět na všechny diskuze