A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Německé CK - ceny na LM

12.04.2012 15:13:21 | danca55
danca55
Máte někdo zkušenost zda se vyplatí čekat na LM? Jsme tedy omezení odletem z Vídně. Teď mi prodejkyně sdělila, že Němci mají jinou strategii a LM moc nejsou slevněné, že je výhodnější kupovat teď. Nesledovali jste to někdo třeba minulý rok? Já má přehled jen o českých a tam je to jasné LM se vyplatí...
Chceme jet v červnu, kamkoli do Řecka, poblíž moře se dvěma malými dětmi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zanetkar
05.06.2012 14:50 85.71.153.***
Re: Německé CK - ceny na LM  

jedeme přes němce a moje zkušenost je taková,že od února letí ceny nahoru...to co se v únoru dalo pořídit za pěknou cenu,ted už není a jsou jen ty horší hotely za daleko vyšší ceny.
Objednávali jsme 30.4. a už to bylo pozdě.Příští rok,pokud pojedeme,určitě budu objednávat už na konci ledna ,během února.
Jeden malý příklad:sousedka dnes letěla do tunisu,4hvězda hotel,all,na 15 dní pro jednu os za 11 500 kč a dnes ten samý hotel 18 500...při dvou lidech ušetřili 14.tis.
já dala na 22dní ,4hvězdy hotel,all,odl.drážďany 16 500+dítě 7500 a 10 000 a dnes stojí 24 300 pro dosp. a děti 8 600 a 15 600...pro nás úspora při 4 lidech 22 300

Jak je vidět,first minute u němců vede....

Neregistrovaný uživatel
02.06.2012 09:59 90.178.34.***

ano lepší je včasný nákup praktikui ho už několik let a ty ceny jsou mnohemlepší než lasty občas se tam něcov lastech najde ale bída to bývá u nich ty ceny jdou nahoru a dolů a zpět celoročně stalo se mi, že jsmekoupili zájezd za pakatel 2 měsíce před odletem, ale to byla náhoda týden před odletem byl o hodně dražší

jabarimba 25.05.2012 11:10

teď koukám na www.airstop.cz a nabízejí např. odlet z drážďan all incl. na 7 nocí gran canaria a ceny začínají na 8600,- Kč. Kdo se může sbalit a letět a nemá strach s německou ck tak ideální příležitost za tyto peníze se tam podívat

Big smile 25.05.2012 01:42

Je to tak, němci chtějí prodat a mít jistotu takže nejvýhodnější je u nich First minute. Ty nej hotely jsou vyprodané, na LM už toho tolik nezůstane takže nemají důvod slevňovat.

danca55 12.04.2012 16:13
Německé CK - ceny na LM  

Máte někdo zkušenost zda se vyplatí čekat na LM? Jsme tedy omezení odletem z Vídně. Teď mi prodejkyně sdělila, že Němci mají jinou strategii a LM moc nejsou slevněné, že je výhodnější kupovat teď. Nesledovali jste to někdo třeba minulý rok? Já má přehled jen o českých a tam je to jasné LM se vyplatí...
Chceme jet v červnu, kamkoli do Řecka, poblíž moře se dvěma malými dětmi.

Zpět na všechny diskuze