A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Německe cestovní kanceláře

06.05.2007 15:03:07 | Hana.M
Čau všichni dovolenkáři!

Prosím napište vaše zkušenosti s nákupem u německých cestovek. Hodně se o tom všude mluví, ale málokdo s tím má praktickou zkušenost... Sama moc nevím, jak německý zájezd hledat :-)

Kdy se německá cestovní kancelář vyplatí a kdy naopak ne? Jaké destinace jsou výhodné a jaké ne... ?

Hana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.06.2018 18:47:46 90.64.115.***
Re: Německe cestovní kanceláře  

.....na cesty.cz, airstop.cz, studentagency......

Jitka 07.06.2018 16:57:08

Zdravím,
v minulosti jsme parkrát využili služeb německých cestovek. Na portálu www.5vorflug.de jsem si našla zájezd a koupila ho u české Expecty. Naposledy jsem u nich takto kupovala ubytování do Keni.
V srpnu si budeme chtít koupit lastík, tak jsem se chtěla předběžně mrknout na stránky Expecty a jejich stránka neexistuje. Jejich nástupcem by měla být snad Delta reisen. Ti mají příšerně zpracované stránky, že je snad museli programovat programátoři z Orbionu.
Když jsem loni hledala to ubytování do Keni, oslovila jsem i Airstop. Chtěla jsem kalkulaci na konkrétní ubytování v konkrétním termínu. Musela jsem urgovat odpověď a místo kalkulace mi slečna poslala link na pár zájezdů.

Tak jsem se chtěla zeptat: máte nějaký další osvědčený tip na českého prodejce německých zájezdů? Díky předem za tipy.

Neregistrovaný uživatel
03.11.2016 08:42:18 158.255.26.***

Tak isto súhlasím a každému odporúčam.
Ceny oveľa nižšie, exotika v stovkách eur na osobu. Vyskúšané dlhodobou skúsenosťou. No a lyžovačky ? Tak to je minimálne polovičná cena z ponúk (hotel + polopenzia) našich a českých CK. A výber veľmi široký (Rakúsko, Taliansko).

My pri exotike to robíme tak, že si nájdeme cez internet sprievodcu, ktorý žije v danej krajine a vie česky alebo slovensky a s ním sa dohodneme na doprovod na výletoch. Funguje to výborne a spoľahlivo.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
03.11.2016 08:21:33 194.213.41.***

Naprosto souhlasím. Opakovaně s nimi cestuji s agenturou nacesty.cz vždy perfektní spokojenost ceny nižší než u našich CK a to do stejných hotelů a na stejnou délku a rozsah služeb, cestuju z a do Vídně, kam se dá pohodlně na letiště dojet vlakem

Schnauzer-ak 02.11.2016 15:24:21

neřešili jsme od které německé CK je zájezd. Spíš jsme koukali na nabídky německých CK, které se u nás dají objednat přes internet. Byli jsme s nimi opakovaně, vyplatí se pro vzdálenější destinace Asie, Amerika, Afrika. Objednáváte v češtině, platíte v Kč, můžete ušetřit až desetitisíce Kč. Mají lepší služby, nikdy jsme neměli problémy s řečí. jediná nevýhoda je, že se musíte většinou dopravit na jiné letiště, Berlín, Mnichov, Vídeň apod.

Neregistrovaný uživatel
25.02.2016 08:52:53 194.213.41.***
schnauzer 23.02.2016 22:19:30
Re: Německé CK  

Máme tytéž zkušenosti. Dominikánu, Jamajku, Mallorcu,....i třeba Thajsko, když jsme letěli s manželem 2 Češi s německou CK jako jediní z Německa v nabídce cestovky Bixtra v ten den. Takže letenky Frankfurt-Abu Dhabi-Phuket, 18 nocí, 4+ resort na Krabi, Phi Phi a pak na Phuketu v Thajsku, snídaně, transfery pro pouze nás dva a zpět za 999 Euro!!!! nebo podobnou akci: Frankfurt-Kuala Lumpur-Samui za 1 000. Dominikána: stejný hotel jako nabízí Exim na týden, my byli na dvojnásobku dní za stejnou cenu a hlavně normálním letadlem.
Takže s kým asi zase pojedu? :-)

Utinka 23.02.2016 18:16:31
Re:  

Máš pravdu, exotika se vůbec nedá srovnat, ta je podstatně levnější. A to nemluvím o tom, že se letí lepšími letadly. Letět např. s arabskými aerolinkami nebo Singapore Airlines je fakt zážitek. 8-) Taky jsme byli loni v Turecku. Stejný hotel z Prahy stál 520,-Euro/osoba, z Vídně 370,-E/os. Samozřejmě že jsme letěli z Vídně. <3

Neregistrovaný uživatel
22.02.2016 11:55:59 194.213.41.***
Re:  

Naprosto souhlasím, opakovaně dobrá zkušenost s německými, resp. rakouskými kancelářemi. Rozdíl u stejného hotelu na stejnou dobu pobytu a stejné služby. vloni v Turecku, oproti české CK 10.000 Kč...

Utinka 20.02.2016 17:59:18
Re:  

Pokud nejedeme sami, ale s CK, tak jedině s německou! ;-)

• Ježekdr
Zpět na všechny diskuze