A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejspolehlivější cestovní kanceláře

24.07.2007 00:09:49 | jasmine
jasmine
Je jich více,ale spolehlivé jsou Firo Tour,Exim,Tomi Tour,Fisher,Dezka,Ideal tour,Intertrans,Axia,Sanny days,Rekrea tour,ale u mě boduje Firo
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dameli14 24.04.2014 19:29
Doporučuju  

Já osobně ti doporučuju fischer,a né exim(s tim jsou problémy) :-)).Ale to je na tobě ;-)

Neregistrovaný uživatel
19.04.2014 13:24 90.181.96.***
Re: ČEDOK  

Dobrý den, CK FIRO TOUR na Černou horu nikdy neměl vlastní letecký program. Na Černou Horu jste mohla letět leda s CK KOVOTOUR PLUS, CK VT a apod.

Hela P.
06.04.2014 16:07 85.71.178.***
Nákupní chování spotřebitelů při výběru dovolené  

Dobrý den,
všechny cestovatele bych chtěla moc poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci, která se týká ochrany spotřebitele v cestovním ruchu a je zaměřena především na změny legislativy, jež přinesl nový občanský zákoník. Jedním z dílčích cílů je zjistit, jak spotřebitelé v oblasti cestovního ruchu tyto změny vnímají.
Dotazník je dostupný z odkazu níže.

http://login.oursurvey.biz/dotaznik-9517

Předem mnohokrát děkuji za Váš čas věnovaný tomuto dotazníku.

Andy
01.04.2014 16:07 185.14.232.***
Re: Nejspolehlivější cestovní kanceláře  

My už delší dobu se snažíme nepoužívat cestovní kanceláře a hledáme si ubytování v destinacích přes porovnávač cen ubytovacích serverů www.najdi-hotely.cz . Jednoduše si porovnáme ceny např. u booking.com, hotels.com a jiných a vybereme si tu nejlepší nabídku. Už jsme díky tomu jako rodina ušetřili x tisícovek.

Jinak byla naší nejoblíbenější kanceláří Čedok. Nikdy jsme u nich neměli s ničím problém

Cyrill
21.09.2013 08:50 37.188.238.***

Osobně zájezdy od CK (tour operator) nenakupuji. Ale jednotlivé služby, např. ubytování, se nerozpakuji od tour operatora koupit. Když tady v diskuzi občas vidím doporučení rezervovat si ubytování přímo, tak se mi to moc nezdá. Chápu, že např. pro pracovní cesty to jinak nejde, ale pro dostatečně dlouho předem pevně naplánovanou, zbytnou cestu bývá vesměs levnější koupit ubytování přes tour operatora, který má výraznou množstevní slevu. Mám zkušenost, že při individuání rezervaci ubytování přes Internet se ceny až tak moc neliší od cen pultových. No a když občas srovnávám ceny pultové a to, co jsem zaplatil přes velkého tour operatora, tak rozdíl bývá klidně 40-50%. Navíc velký tour opertor dokáže třeba s hotelem dohodnout a klientovi prodat plnou penzi (vollpension), kterou jinak hotel ani nenabízí.

• Anonym (1)
Zdeněk
19.09.2013 06:40 81.201.62.***
AZUR REIZEN  

AZUR REIZEN mezi spolehlivé CK v žádném případě nepatří. Množství podvedených klientů jde zřejmě do tisíců. Bohužel jsem byl jedním z nich :-(

Michal
21.08.2013 15:22 84.242.73.***

Jsou destinace, kam je naprostý nesmysl cestovat s cestovkou. Nedávno jsme si koupili letenky přes http://www.levne-letenky-viza.cz za 4 tis. Kč do Peru a zpět. Zajistili jsme si přes ně první noc v hotelu v Limě (přílet byl v noci a někde tam v noci hledat je blbost) a pak už jsme se starali sami. Měli jsme přes ně zajištěné i auto za hubičku a projeli jsme si Peru sami. Obrazce v Nasca, Machu Pichu, jezero Titikaka a další náramné věci, o kterých jsem slyšel ve škole... To co normálně stojí 120 tis. /os. jsme měli za 25 tis. Kč. Obdobné to bylo, když jsme cestovali na Kubu. Opět jsme brali letenky od http://www.smilex.cz (pořád stejná cestovka), zajistili nám první noc a pak už sami... Ale jasně, pokud jde o peníze, tak v sezonu do Egypta jedině přes CK. I když, v dnešní napjaté době... Viva Victoria Siempre

KAREL
09.08.2013 15:59 95.82.168.***

Nevíte proč skončila CK SVOBODNÁ CESTA? ta byla dobrá.

KAREL
09.08.2013 15:54 95.82.168.***

A CO CK ZA SLUNCEM?

mirinel 02.08.2013 08:48
Doporučujem Ck H-Tour Hranice na Morave  

Navštívili sme toto leto Čiernu horu vlakom - letovisko Sutomore, hotel Sirena Marta. Príjemní majitelia aj personál v hoteli, super strava, veľmi slušné ubytovanie. Ceny v obchodoch sú nižšie ako u nás alebo podobné. Navštívili sme Petrovac, Ulcinj, historickú Budvu a tiež albánsky Skadar. a cestou tam i naspäť prepájajú vagóny v srbskej Subotici, takže sme mali trocha času na návštevu tohto mesta. Už samotná cesta vlakom v ležadlovom alebo v lôžkovom vozni má svoje čaro a výhľad na nádhernú scenériu Čiernej hory je nezabudnuteľným zážitkom. A za toto všetko patrí vďaka majiteľke cestovnej kancelárie H-Tour pani Halmanovej. Doporučujem každému, aj pre jej profesionálny prístup a prijateľnú cenu.

Zpět na všechny diskuze