A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nejlevnější letenky do Thajska - Bangkoku

09.11.2009 22:25:48 | Lucyšek88
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá sehnat co nejlevnější letenka do Bangkoku-odlet i přílet v lednu. Děkuji moc za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 19:31 90.176.35.***
Re: nejlevnější letenky do Thajska - Bangkoku  

Letím s nima v listopadu do Íránu, tak to bude premiéra a uvidím, na co se mám příští rok těšit :-)

Jitka 23.09.2018 19:02

Najíst a napít jsme dostali, že by z toho byly moje chuťový buňky vedle, to jako ne, už jsem ale jedla horší věci. Letadlo taky ušlo. Negativa jsem Ti popsala ve zprávě, tak snad se vám to vyhne na všech letech. Však poreferuješ, jestli bys s nima ještě někdy někam letěla nebo ne.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 13:57 90.176.35.***

Tak hlavně aby mě dopravili z bodu A do bodu B, na cestu tam je přes 2 hodiny na přestup, to se snad dá vládnout a zpátky se podíváme i do Kyjeva, tam máme času habaděj :-) A jestli dostanu napít a najíst, bude to příjemné zpestření :-) Když si vzpomenu, jak mi bylo zle z jídla u Emirates ze Srí Lanky, nic horšího už mě potkat nemůže :-)

Jitka 23.09.2018 01:09

Evelíno - krapítek jsi mně zvyklala, i přes ne moc dobré osobní zkušenosti s UAI jsi mě krapítek zvyklala, že jsem se na tu nabídku taky podívala. A už je to hodně vyprodané, takže nic pro nás, co máme školou povinné děti, co chtějí chodit do školy do konce školního roku. Cena fakt úžasná, snad bude vše OK.

Neregistrovaný uživatel
22.09.2018 14:02 90.176.35.***

A já včera koupila od UAI za 6 700,-, no bude asi trošku adrenalin, ale za ty prachy, nekupte to :-)

Neregistrovaný uživatel
22.09.2018 09:55 194.228.59.***

Lítám jedině s Emirates, nová pohodlná letadla, dostatek jídla, pití, letos letenka od Letušky 14000. Doporučuji

Jitka 28.04.2017 15:47
Re: Letenky od 12000,-  

Skyscanner mi moc výhodné letenky nikdy nenabídl. Po několik let po sobě hledám letenky za pěknou cenu a s optimálním časem přestupu na Letušce (společnost Asiana). A stačí jim napsat e-mail s požadavkem a sami najdou letenky ještě kolikrát výhodnější.

Neregistrovaný uživatel
28.04.2017 07:07 83.240.63.***
Letenky od 12000,-  

Teď levné zpáteční letenky (od 12 000,- kč) z Prahy, Vídně do Bangkoku na leden, únor 2018 z Turkish air. - Skyscanner, SA, Letuška apod.

Neregistrovaný uživatel
29.10.2014 12:27 37.48.39.***

Ahoj, letíme přes Singapur s leteckou společností Singapore Air a v Singapuru budeme mít stopover na jednu noc. Chtěl jsem se optat, kde vyzvednout vstupenky a jak vůbec probíhá stop over a co vše můžu využít, máte zkušenosti?
Děkuji

menima 13.11.2009 09:42
RE: nejlevnější letenky do Thajska - Bangkoku  

http://exotika.orbion.cz/thajsko/diskuse/nejvyhodnejsi-ceny-letenek-9021/
např. tady ale jinak si projdi diskuzi,je tam toho spousta(Aerosvit,Letenky v lednu,únoru apod.).
Můžeš se obrátit na ing. Théra,který vše zajistí.
http://www.thajsko.biz/

• Anonym (8)
  • pajinka007
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze