A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nejlepší all inclusive strava

07.06.2012 10:52:28 | jaguar004
jaguar004
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kvalitou allinclusive stravování na dovolných. Rád bych prožil kulinářky zajímavou, vyjímečnou dovolenou někde u moře s allinclusive programem (dary moře, místní speciality,...). Můžete mi, prosím, něco doporučit?
Lokalita a připadně cena není podstatná.

díky moc za příspěvky:-)

Jag

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jaguar004
07.06.2012 21:10 85.160.188.***
Re: admin  

Souhlasim s Tureckem, tam mi zatim chutnalo nejvice Grilovani celych peceni skopoveho a podobene. V Tunisu jsme meli stesti a uvarili nam dokonce uzasne slavky a krevety. O kanarech jsem slysel ze take stoji zato, ze tam clovek uzije daru more. Asi se tento rok tedy ypravim na Kanary.

Mate nekdo jeste typy?

• Anonym (12)
  • Anonym (11)
admin2 07.06.2012 14:52
admin  

Zdravím, tak já s dovolením začnu se svými názory - z takových běžných destinací, kam se nejpravidelněji vyrází, mi nejvíce chutnalo ve Španělsku (a to jak na pevnině, tak i na Kanárských ostrovech). Výborné all s neobvyklými specialitami bylo v Turecku (raději ale volit z lepších hotelů). Jako takový průměr bych hodnotila hotelovou stravu v Chorvatsku, o něco horší bylo Bulharsko a vzhledem k cene a pověsti mě zklamala také hotelová strava v Řecku, kde si myslím, že je lepší navštívit místní taverny (ale byla jsem jen na ostrově Rhodos). Vždy ale záleží na konkrétním hotelu a lokalitě, to je jasné.

• Anonym (1)
jaguar004 07.06.2012 11:52
nejlepší all inclusive strava  

Dobrý den, zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kvalitou allinclusive stravování na dovolných. Rád bych prožil kulinářky zajímavou, vyjímečnou dovolenou někde u moře s allinclusive programem (dary moře, místní speciality,...). Můžete mi, prosím, něco doporučit?
Lokalita a připadně cena není podstatná.

díky moc za příspěvky:-)

Jag

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze