A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 04.04.2014 09:35
Nejen plavbám zdar!  

Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi

• Anonym (1)
Réza 2 04.04.2014 09:42
Re: Nejen plavbám zdar!  

Hlásím se jako první - a ráda 8-)

• Anonym (1)
marbes 04.04.2014 09:49

Kdo mě napadl, tomu jsem poslala SZ (onika, Blanka, Radka, Pola, babička, shellovka, Denka), jestli jsem na někoho zapomněla, tak to prosím rozšiřte dál. Díky!

• Anonym (1)
  • Réza 2 (2)
pola 04.04.2014 10:01

Jako druhá a také ráda (((clap)))

• Anonym (1)
onika 04.04.2014 10:29

Jsem tady taky !!!! :-) (((clap)))

• Anonym (1)
babička
04.04.2014 11:34 90.181.25.***

Uf děvčata :-) ! Tak jsem tady také!

Myslím, že se nevážně- vážně diskuze brzy rozjede.

Tak veselé téma.Co říkáte?

Jak na Vás působilo setkání s kapitánem na zahajovacích večírcích?
Já se vždy hrnu :-) na stisk ruky s kapitánem.
Určitě to pro ně musí být už rutina. Pokaždé tisknout tolik rukou.

Ale za čtyři naše plavby, pokaždé byl večírek jiný a pokaždé jsem se těšila.
Trochu vlastenecky mě mrzí, že kapitáni nepronesou aspoň lehkou zdravici v češtině.
babička Eva

• Anonym (1)
onika 04.04.2014 11:42

babičko, taky se vždy těším na setkání s kapitánem a taky jsem přemýšlela, kolikrát za týden si musí takto potřást ťapkama :-D Je kapitánský večer, pak mají v yacht klubu setkání s kapitánem a pak ještě bývá setkání na pozvánky. A myslela jsem i na to, že by bylo načase aby pronesl jednu českou větu , jezdí nás z Čech už poměrně dost. Jenom jsem si s osobního setkání s kapitánem nevyzvedla fotku :'( :'(

• Anonym (1)
marbes 04.04.2014 12:09

oniko, Tys měla osobní setkání s kapitánem? ;-) Ale teda zapomenutá fotka by mě mrzela :-(
Co mě na minulé plavbě překvapilo, že kapitán nezvládal krom italštiny nic, když měl projev (který během plaveb musí říkat nesčetněkrát), tak nebyl schopen to ze sebe vysypat ani anglicky, to jsem teda fakt zírala :-S

Jinak se potřebuju poradit ohledně zdejší diskuze - prosila jsem adminku o přesun z obecných do off topic, ale tato obecná je prostě obecná a není zařazená pod žádný stát, off topic by musela být lupnutá třeba pod Itálii. Tak prosím o vaše názory, zda jí nechat takhle nezařazenou mezi obecnými nebo někam zařadit a dát jí do off topic.

A pak ještě prosba směrem k onice - mohla bys sem prosím vyvěsit seznámek plaveb? První teď na řadě je s nedělním odjezdem do přístavu Réza, pak asi Pola, no a pak už nevím =-O Děkuji!

• Anonym (1)
onika 04.04.2014 12:18

marbes, dostali jsme pozvánku do kajuty ( byla i Réza ) a vlastně všichni od CK Riviera tour . Byly nachystané dorty , roznášelo se šampanské , jednohubky a bylo na stolech i nějaké občerstvení . Tancovalo se a fotilo znova s kapitánem.
Mylím, že klidně může diskuze zůstav v obecných. Dáme ještě odkaz do MSC plaveb a všichni si to můžou dát do oblíbených.
Seznam už je tam.

• Anonym (1)
marbes 04.04.2014 12:29

Aha, oniko, tak tuhle pozvánku jsme měli taky a co jsem vypozorovala, tak jí měli všichni, kdo už nějakou plavbu měli za sebou. Já to pochopila, že jsi měla nějaké ještě soukromnější setkání :-D

OK, počkám ještě ohledně zařazení diskuze na názory ostatních.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze