A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 20.01.2018 12:29
Re: Karibik 2018  

Dík za všechna přání, jsem rada ze tu všichni jste.Venku je ještě tma, tak odpočívat po hektickém dnu.
Jak jsem fandila MHD-dnes neriskujem a necháme se vyhodit přímo u lodi.

Blue.blue 20.01.2018 12:23
Re: Karibik 2018  

8-) Fiš, tak hurááá hurááááá ;-)
krásnou plavbu, spoustu úžasných zážitků - budu Tě "šmírovat", však Ty víš :-)

A nech mi tam nějakou značku, budeme pak s havětí hledat :-D :-D :-D :-D

Haničko ahóóóój!

Fiš 20.01.2018 11:47
Karibik 2018  

Milí přátele, jsme na místě, už trosku vyspane a za 5 hodin odjezd do přístavu.To bych nebyla já, abych nemusela na letišti dobihat :-S :-S :-S
Jinak počasí v Paříži pěkné-žádná kalamita.Zde též příjemné počasí a hlavně zatím jsme narazily na příjemné lidi, kteří pomohli (((clap)))
Jasné, několik nečekaných nepříjemnosti se dostavilo ale vše beru jako zkušenosti turistického jelita :-D a v globálně se vlastně nic hrozného nestalo, jen mi to rozhodilo sandal =-O

doktor23 18.01.2018 09:15
FIŠ  

Prajem krásnu plavbu, skvelé počasie a len pozitívne zážitky

fineliving 17.01.2018 19:15
Re: FIŠ......KRÁSNOU PLAVBU  

Hani, toľko si píšeme a nakoniec ťa tu nestihnem :-(
verím, že sem ešte nakukneš, tak prajem krásnu plavbu, pokojné more a teplučké počasie, užívaj si každú chvíľku, v duchu budem s tebou a ak sa podarí, budem aj šmírovať ;-).
šťastnú cestu prajem <3 <3 <3

Fiš 17.01.2018 18:54

drazí mojí přátelé 8-), díky že jste se dostavili v hojném počtu a též díky za vaše přáníčka. (((clap)))
Zajisté se pokusím přes wifi pozdravit ale neslibuju....tedy přesněji, co můžu slíbit, že se ozvu z ubytka v Miami před spaním, neb bude wifi k dispozici (((clap)))
Moje přibližování ke snu vypukne zítra v 16 hod.Jestli se tu bude ještě brebentit, tak možná písnu od Jančury ale povím vám, že ta cesta bude pekelně dlouhá. :-S
No nic, jdu balit O:-)

frankie 17.01.2018 13:41

Fiš, já ti taky přeji krásnou dovolenou 8-) .A ať ti všechno jede, letí a pluje podle plánů a vše se vydaří, tak jak si přeješ! :-) ;-)

marbes 17.01.2018 11:05

Fiš, přeji krásnou plavbu, celé si to parádně užij, uvidíš, že i pes počáteční zádrhele bude plavba nad očekávání skvělá! Když budeš mít někde příležitost nám dát echo, tak budeme všichni rádi za nějaký karibský pozdrav 8-)
Ahooooj! ;-)

marbes 17.01.2018 11:04

Blani, napsala jsi to naprosto výstižně! Přesně o tom plavby jsou a to je to "co na tom máme" 8-)

Réza 2 17.01.2018 09:14

Fiš, přeji šťastný let a krásnou, ničím nerušenou plavbu na palubě Seaside 8-)

Zpět na všechny diskuze