A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 21.02.2018 14:14
Re: Karibik 2018  

Nechci bejt protivná, ale podle data v kalendáři a v našem plavebním seznamu se oba týmy už musejí obracet k domovu.Takže si budeme muset na zpravodajství počkat až budou mít dlouhou chvíli a sedět na kufrech někde v Miami :-\
Co dělat, člověk si tam potřebuje užít každou chvíli.Snad děvčata podají podrobnější info jako Frankie. (((clap)))
Přeju oběma hezký zbytek plavby a příznivé podmínky pro cestu domů <:-)

Blue.blue 21.02.2018 13:46
Re: Denka s rodinou  

8-) taky zdravím Denku a Seaside .... (((clap))) ať se jim líbí!

A samo sebou kdyby sem koukla i Vierka, tak i těm směr Karibik na Divinu máváme a zdravíme 8-) ;-) - holky užívejte a mějte se krásně!

marbes 21.02.2018 10:55
Re: Denka s rodinou  

polo, moc díky za report! Denku pozdravuj! 8-)

• pola
pola 21.02.2018 10:25
Denka s rodinou  

se mě večra večer ozvala z Antigua .... vše probíhá skvěle, mají krásné počasí. na foto Denčina dcera s kamarádkou Slovenkou.... další rodina ze Slovenska, která je na Seaside..... právě teď se blíží k St. Thomasovi ......

• Blue.blue
Fiš 20.02.2018 10:40

....listovat :-D....to by si musel fest naslinit prst.Co už to máme stranek <:-)
Orbion by nám měl přispět na plavby (((clap))) <3

• Blue.blue
  • marbes
marbes 20.02.2018 10:05

Fíha, tady je to plné spousty nových informací! :-[ Frankie, moc díky za podrobný rozbor, možná to lupni i do nějakého článku (cestopisu), kdyby to někdo později chtěl dohledat, aby nemusel listovat do hloubky diskuze.

Blue.blue 20.02.2018 07:49

Ahooooj 8-)

teda chvilku tu člověk není a hned takové čtení v plavební komoře ;-) :-D

tak zrychleně:
Frankie, díky :-), 50 E je dobrých, košík ovoce taky nebude dlouho (nevím, co vydrží mladým déle- jestli ten darovanýá kredit nebo ovocíčko :-D )
speciální kartu nevim nevim, ale dostala jsem od Fiš takové to krásné pouzdro na cruise card s modrými kamínky, tak to bude dobře maskované 8-) ;-)

Fiš, ty prosím mládeži udej souřadnice toho horního 8-) bufetu ... <:-) tohle je pro ně skvělá informace :-D nealko, kafe a ZMRZLINA <3

Jinak Fiš na téma váhový limit a odbavení na letišti ... :-D :-D :-D loni po plavbě jsme sehráli velmi slušné představení na letišti po plavbě, v podstatě asi tak nějak ...http://www.tvspoty.cz/letgo-je-na-case-prodat-akvarium-a-kabat/ ....sandálky k šatům mi trčely zaseknuté za podpatky z batohu, rozbitou kabelku mi mladí bez milosti vyhodili :-D

Fiš 19.02.2018 20:09

.....průmyslové :-D :-D :-D, jj tak něco.
Jasan, uvažovala jsem ze zájdem do zmrzlinarny.
Jenze já jsem pak jak nezavrena, tak jsme zůstaly jen u kafe (((clap)))

Fiš 19.02.2018 19:26

...ano Frankie, chápeš to hodně dobře....Jenže říkám, že pod 15 dní se do letadla nebalím takže nevím, zda bude ta správná trasa a vůbec to ostatní P(parťák, prachy, plavební společnost,)
Dokonce se ani nebráním ani 3 týdnům na lodi....prostě mám asi ploutve a ze zadku mi čouhá kotva :-D ..akorát jsem o tom celý život neměla tušení :-\

......jako, Modrásek mně bude asi bacat...ale jsem starej skrbloš......ale ještě víc než plastové sáčky na rámech na letišti mně krká váhový limit >:)

No nevíte někdo, proč jsem musela mít nutně v příručáku dva balíky mexického kafého, dřevěné puzzle pro mimi a jiné kraviny?.....
No protože proto, že jsem měla odbavené zavazadlo na letištní váze 23,0 kg!...nekecám :-S :-S :-S...takže jediná možnost jak vše dovézt a přejít přes bezpečnostní kontrolu byl příručák :-S :-S
A ještě jsem měla štěstí na prošňupaný bágl.K dobrému přičítám, že nic nerozbili..
...ale řešit toto někde do Janova?..................ééééééé :-$

Vím, že trošku přeháním, ostatní to berete jako samozřejmost ale pochopte, když jsem poprvé vlezla do letadla v mých cca 47 letech, už to nebude žádná hitparáda.

Jo a benefity karet mně taky zajímají, vydrápala jsem se na 3300 a to jde.I když potkávala jsem kolem hodně goldařů a blekařu :-D

Blanka pb 19.02.2018 19:12

Já se připojím k diskuzi o zmrzlině.2016 na Armonii a v 2015 na Magnifice byla na horní palubě.Obě trasy byly ve Středozemí.Zmrzliny byly od Algidy takové ty průmyslové, pokaždé jsem ochutnala jen jednou.Blanka

Zpět na všechny diskuze