A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 20.11.2017 20:09
Karibik 2018  

Věruš, což o to, na plánování já jsem kadet :-D
A jak na mě huknou na imigračním, tak jdu zřejmě prát :-$....ale asi budu muset s úsměvem abych nebyla podezřelá :-D

Co vy?Vy to máte v poho.Vyberete si výlety podle MCS jeké by se vám líbily, mlaďoch vám to pořeší v přístavu a do taxálu je vás skoro akorát a čus bambus :-D :-D :-D :-|

Fiš 20.11.2017 19:49
Re: Aktualizácia zoznamu  

Abych to uvedla na pravou míru-šklebík se mi tam dostal náhodou a to tak, že za názvem lodi byla dvojtečka a za ní závorka před Miami, a už to bylo! :-D....jako né, že by se mi nechtělo jet :-D
Díky Marbes za opravu.V SZ budeš mít dárek :-D

Delfínek kdysi psal, že neví, jestli ještě poplujou, když nebudou mít prachy a hle, kdo to jednou zkusí, příště zase musí <3 a ještě naočkujou rodiče :-Ddobrý výsledek (((clap))) (((clap)))
Jinak samo Delfínkovi velké gratulace.
Za každého kdo přibyde na seznamu mám radost a koho znám osobně tak ještě více (((clap))) (((clap)))

frankie 20.11.2017 16:53
Re: SEZNAM - aktualizace 20.11.2017  

Taky se přidávám s gratulací Delfínkovi k nové plavbě :-) (((clap))).

Modrásku, děkuji za tvoji podporu. ;-) No velké vlny - no to je přesně to, co nám může tu Saonu opět překazit...Snad už opět ne.... =-O

Jinak se nám ten seznam pěkně rozrůstá! (((clap)))

• Blue.blue
Delfinek1 20.11.2017 14:21
MSC klub  

Ahoj mořeplavci, mohu Vás poprosit o radu? Jsme členy MSC klubu a na manželové stříbrné kartě je aktuálně 4100 bodů a na mé 2100 bodů. Co nám z toho plynou za výhody? :-\ Oba máme stříbrnou kartu. Zaznamenala jsem pouze 5% slevu z ceny zájezdu, jinak nic... tedy krom koktejlu s kapitánem :-!. Nechce se mi louskat na stránkách, tak se raději ptám vás zkušenějších ;-).

Blue.blue 20.11.2017 13:19

;-)

holky, držím pěsti, ať vše klapne 8-) :-) ....mě po tom "adapťáku" chytila panika, že musím všechny plány udělat duplicitně ...páč Karibik nám ukázal, jak umí být nádherný, kýč jak bič ...a pak si usmyslí a třeba 2-3 dny 2m vlny, bez šance výletu lodí a pod. Takže budu vymýšlet pro všechny zastávky 2 varianty úplně na pevno, ne jako že něco uvařím z vody jen tak jako ...

Když jsme v našem hotelu viděli asi 100 mořeplavců, který vzali beach day v našem hotelu jako výlet od lodní společnosti, páč to jako jediné jim skoro z nabídky zbylo ...bylo mi jich :'( tak líto...o to víc vám teď všem držím pěsti, ať se plány vydaří a nic je nezmaří .....speciálně pěsti budu držet frankiemu - ta Saona jim teď už vážně musí !!!! vyjít! 8-)

A obě vás holky poprosím pak o info a zkušenosti s imigračním v USA/ přímo MIA, my teď v USA přestupovali JFK a ATL (2x to samé a přesto 2x úplně jiné) a jako :-( na to, že šlo šlo jen o tranzit, :-\ mohli být i méně šťouraví ...takže pak poprosím o zkušenosti, rady a dojmy v pro blondýnu ;-)

Speciální dotaz - nemá někdo zkušenost se vstupem do USA se "zapůjčeným" nezletilým/bez doprovodu rodičů? Teď jsem měla půjčené zletilé, ale popluje půjčená nezletilá a jediné co vím, že musím mít pro MSC ...pokud by někdo věděl, s velkým předstihem veliké modré díky ;-)

marbes 20.11.2017 11:44
SEZNAM - aktualizace 20.11.2017  

Omlouvám se, nevím, kde mi hlava stojí, tak jen bez jakékoliv reakce na diskuzi vkládám nový seznam. Vyhodila jsme u Fiš mračouna a vyměnila to Portoriko. Nevím, jestli je to správně, kdyžtak to prosím opravte ;-)
-------------
Fiš: 20.1 - 3.2.2018 MSC Seaside Miami --> 2x DNM --> St. John's (Antigua) / Lesser Antilles --> Charlotte Amalie/St. Thomas --> DNM --> Nassau / Bahamas --> Miami --> DNM --> Ocho Rios / Jamaica --> George Town (Grand Cayman) / Cayman --> Cozumel / Mexico --> Costa Maya / Mexico --> DNM --> Miami )

frankie: 27.1.-10.2.2018 MSC Fantasia (Martinik - Guadalupe - Svatá Lucie - Barbados - Trinidad and Tobago - Grenada - Svatý Kryštof a Nevis - Martinik - Guadalupe - Antigua a Barbuda - Svatý Vincenc a Grenadiny - den na moři - Dominikánská republika - Svatý Kryštof a Nevis - Martinik)

fineliving: 15. 02. 2018 - 25. 02. 2018 MSC Divina (Miami - DNM - DNM - Charlotte Amalie/St. Thomas - Basseterre/St. Kitts & Nevis - Fort de France/Martinique - Bridgetown/Barbados - Pointe-a-Pitre/Guadalupe - DNM - DNM - Miami)

Denka27: 17.02.2018 - 24.2.2018 MSC Seaside (Miami - DNM, DNM, St John s, Antigua and Barbuda, Charlotte Amalie/St. Thomas, Virgin Island, DNM, Freeport, Bahamas, Miami)

Blankapb: 9.3.2018 - 16.3.2018 Ocean Majesty (Tenerife, La Palma, Madeira, Gran Canaria, La Gomera, Tenerife)

Radka P.: 28. 3. 2018 - 1. 4. 2018 Costa Deliziosa (Benátky - Bari - Dubrovník - Split - Benátky)

Harolka: 14. - 23.4.2018 MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon - Santorini - Piraeus - Corfu - Kotor - Benátky)

Jaso: 28.4. - 7.5.2018 MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon - Santorini - Atény - Korfu - Kotor – Benátky)

Delfínek: 3.6.2018 - 10.3.2018 - MSC Fantasia (Janov, Cannes, Palma de Mallorca (Baleáry), Palma de Mallorca (Baleáry), Barcelona, Ajaccio (Korsika), Civitavecchia (Řím), La Spezia, Janov)

marbes: 7. - 14.7.2018 MSC Preziosa (Kiel - Kopenhagen - den na moři - Hellesylt - Flam - Bergen - den na moři - Kiel)

Blue.blue: 14. - 21.7.2018 MSC Seaside (Miami - den na moři - Ocho Rios/Jamajka - George Town/Kajmanské ostrovy - Cozumel/Mexiko - den na moři - Nassau/Bahamy - Miami)

• Blue.blue
Delfinek1 20.11.2017 11:22

Jéééé Fiš, díky za nalezení chyby :-D - termín 3.6.2018 - 10.6.2018.
@Modrásku - děkuji, jsem samozřejmě taky nadšená a ještě nadšenější, že jsem nalákali i rodiče, kteří vloni s námi nechtěli :-\.

• Blue.blue
Blue.blue 20.11.2017 10:49

(((clap))) (((clap))) (((clap))) gratulace Delfínkovi k nové plavbě :-), to já vždycky tak ráda čtu a tleskám ;-)

a nešlo by u Fiš ;-) i odmazat toho zamračeného smajlíka za Seaside O:-), když už se jí opraví zastávka?

Fiš ve žlutém a Vierka, vám to mravenčení táááááák závidím ..... :-) <3 <:-)

To já si zasejc ráda ponechám ještě chvíli modrý trikot 8-) z konce seznamu :-D

fineliving 20.11.2017 10:30

Fiš, ani neviem, či to nazvať mravenčením :-D, nejak ma chytila panika, že za chvíľu vyrážame a nič nemáme nachystané :'(.

A čo ty? Všetko pripravené a premyslené?

Fiš 20.11.2017 10:11

Máš tam nějaký překlep v datu :-\
Kdo bude aktualizovat, opravte mi prosím Portoriko za Amalii jak mají ostatní. Díky

Zpět na všechny diskuze