A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 17:50 95.173.82.***

Dík za tip na dokument.A hlavně připomenutí.Zase vím něco nového o technologiich (((clap)))F

Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 16:55 109.234.47.***
Re: Fiš na Orbionu končí  

Némlich tak, Réza (((H)))

Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 14:16 90.178.114.***

Vážení přátelé, co to toto? >:) >:) >:) Tak jako teda sorry jako, budu to mít jako Fiš a zvykejte si na mou novou ikonku.Na tohle fakt nemám nervy >:)
Jo a abych nezapomněla - tady marbes :'(

frankie 26.04.2018 13:48

tomu naprosto rozumím. ;-) ;-) nevím co zase Orbion vymýšlí, je toho už dost co tady nefunguje... >:)

Blue.blue 26.04.2018 13:44

:-( fakt paráda ...ale já to mám stejně jako Frankie ...po chvilce >:) >:) >:) :-$ jsem tady zase u Preziosy (jako na obrázku) a přihlášena na svém profilu, ale vztekala jsem se jako fest...

frankie 26.04.2018 13:43

jo ale pořád se samo odhlašuje, nikde nejde zafajfkovat políčko neodhlašovat >:) >:) >:) >:) >:) >:)

frankie 26.04.2018 13:39

Fiš, já už jsem se dopoledne taky pěkně rozčílil >:) >:) >:) >:) >:). Byl jsem všude odhlášený a nešlo se mi nikde taky přihlásit. Nakonec jsem si v tom novém přihlášení zadal, že si nepamatuji staré heslo a na mail mi přišel link, kde jsem si zadal jen nové heslo. A jsem zpátky na svém profilu ;-)

Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 13:19 95.173.82.***
Fiš na Orbionu končí  

Milí přátelé, zřejmě už tady moji roztomilou tvářičku neuvidíte. :-$ Bo Orbion mi z nějakého důvodu vnucuje novou registraci a nechce mě pustit na starý profil.
Ještě mi visí přihlášení jinde ale to zřejmě taky brzy skončí.

Protože na Orbionu -KROMĚ VÁS VLKŮ- pro mně není nic dobrého počínaje zmrvenými galerkami, smazaným hodnocením cestovky až po věčné odhlašování.
Nebudu se tu párat s nějakou novou registrací >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
S výmysly ohledně zabezpečení ať se jdou všichni vyfotit >:) >:) >:) >:) >:)
Nedostanu se ke vzkazům, nebudu moct dát fotky ale co to půjde, budu tu s vámi jako anonym.
Jsou tu někteří, kdož mají na mně e-mail, bude-li potřeba, mohou předat.

Harolka 26.04.2018 11:55
Re: Harolka Musica  

Krásné, s celým článkem je to stejně lepší ;-)

Fiš, takže až neodolám a tu trasu zamluvím tak se začnu vyptávat na podrobnosti... :-))

Fiš 26.04.2018 05:58
Re: Harolka Musica  

Tu trasu Kanary Maroko a spol.jsem jela loni přes Velikonoce <3

Zpět na všechny diskuze