A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
mispi 19.10.2017 10:46
Re: Karibik 2018  

No na takýto časovo a organizačne náročný výlet ostrov - pevnina by som si asi individuálne netrúfol. Riziko neskorého návratu je priveľké. A to si výlety väčšinou organizujem sám. keď Tulum, tak s lodnou spoločnosťou. Keď Cosumel, tak individuálne. - ušetríš veľa

• Blue.blue
Blue.blue 19.10.2017 09:19

:-) Jaso, DÍKY

pořádně pozjišťuji i památky přímo tam, je skvělé mít takto porovnání (((clap))) (((clap))) (((clap))) .

Ještě k té :-$ plavbě na pevninu - to byl běžný trajekt na Play del Carmen? A asi nevěřit žádným místním, že tenhle výlet s nimi stihnu, věřit jen přímo MSC? Určitě si bych si tohle sama netroufla .... byl někdo i s místními na tomto výletě?
Nabízejí to i online, a já se bojím tomu věřit :-!
http://www.cozumel-tours.com/private-tulum-tour.htm
nebo https://cozumelcruiseexcursions.com/cozumel/tulum-mayan-ruins-private-tours/

Neregistrovaný uživatel
19.10.2017 08:39 158.255.26.***

Boli sme pred rokov - veľmi pekné. Ale aj na ostrove Conzumel sú veľmi pekné mayské pamiatky, je to kúsok a zostane čas aj na kúpanie. Je to menšie ako Tulum, ale stojí to za zváženie (my 1-krát Consumel a pri 2.návšteve Tulum).

Ak sa rozhodnete pre Tulum: vystupovali sme z lode MSC Divina prvý ráno a hneď na iný menšiu loď, ktorá nás odviezla na pevninu. T. z., že na ostrov Conzumel sa vôbec nedostaneš. Plavba bola búrlivá, rozdávali sáčky, niektorí ich použili.
Loďou prídeš na Riviera Maya, tam nemáš čas vôbec, škoda, je to tam pekné.
Odtiaľ autobusom cca do 1 hodiny alebo tam podobne. Tulum sa nachádza pri mori, je to pomerné veľké, všetko neprejdeš. Ale veľmi pekné.
Pred areálom malé nákupy suvenírov, nič iné nestíhaš a cesta späť.

Keby som si ja mala vybrať, poviem pravdu, neviem sa rozhodnúť, ktoré.
Tulum som chcela vidieť, splnila som si to.

Jaso
:-) :-) :-)

• Blue.blue
Blue.blue 18.10.2017 14:59

pravdu máš Fiš ....tady je to ofiko aktuálně:

https://www.msccruisesusa.com/en-us/About-MSC/News/itinerary-weather-updates.aspx

SEASIDE 17/2/2018 má kromě MIAMI všechny zastávky vyměněné ... :-\

Já taky doufám, že to bude nakonec vše cajk a samozřejmě, i kvůli domorodcům ať to dají do pořádku ...

A já :-D bláznivka modrá přidám ke Karibiku dotaz - nemá někdo zkušenost s výletem - Tulum z Cozumelu přímo od MSC? Sice se snažím sama havěti program vymyslet, ale Tulum jedině s nimi ...aby neodpluli :-\

Ahóóóóóój

Fiš 18.10.2017 12:48
Karibik 2018  

...takže další změna na trase.Vypadlo Portoriko :-(Na jednu stranu je fajn, že nám nabídnou něco, co nám nezkazí dojem z Karibiku, na druhou stranu nevím, zda bude možnost se tam dostat ještě někdy jindy.
Tak snad se podaří všechny ostrovy dát do pořádku i hlavně kvůli těm lidem, kteří tam bydlí trvale O:-)
Nějak mi připadá že celá plavba není to co jsem si původně objednala a tím nemyslím jen itinerář :-\Jsem zvědav, jestli budou ještě nějaké jiné změny :-$

marbes 17.10.2017 18:54
Re: Sraz Pardubice  

Blani díky!
Já si to říkala už při tom focení, že to nebyl nejlepší nápad se fotit mezi oknem a svítícím akvárkem, ale myslím, že i tak je fotka dobrá 8-)

Blanka pb 17.10.2017 18:19

Tak tady jsme,bohužel je to mizérie nikdo jsme si nevšimli světla za námi, ale to je malý bezvýznamný detail,důležitá byla skvělá nálada a prima setkání

• Blue.blue
  • marbes
Blanka pb 17.10.2017 16:01

Fotku máme dokonce i zveřejnitelnou, do teď jsme byli jen leniví ji stáhnout.Dodáme v brzké době.

• Blue.blue
marbes 17.10.2017 14:32

A příště...... přijeďte i vy ostatní diskutéři ;-) rádi se poznáme osobně i s ostatními! 8-) Nejsem si jistá, ale myslím, že se fotilo na stroj Blančin a Fiš. Máte nějakou zveřejnitelnou fotku? :-)

• Blue.blue
Radka P. 16.10.2017 19:07

Taky děkuji za setkání. Moc jsem si to užila a snad se zase brzy uvidíme :-) :-) :-)

• Blue.blue
  • marbes
Zpět na všechny diskuze