A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
marbes 17.10.2017 18:54
Re: Sraz Pardubice  

Blani díky!
Já si to říkala už při tom focení, že to nebyl nejlepší nápad se fotit mezi oknem a svítícím akvárkem, ale myslím, že i tak je fotka dobrá 8-)

Blanka pb 17.10.2017 18:19

Tak tady jsme,bohužel je to mizérie nikdo jsme si nevšimli světla za námi, ale to je malý bezvýznamný detail,důležitá byla skvělá nálada a prima setkání

• Blue.blue
  • marbes
Blanka pb 17.10.2017 16:01

Fotku máme dokonce i zveřejnitelnou, do teď jsme byli jen leniví ji stáhnout.Dodáme v brzké době.

• Blue.blue
marbes 17.10.2017 14:32

A příště...... přijeďte i vy ostatní diskutéři ;-) rádi se poznáme osobně i s ostatními! 8-) Nejsem si jistá, ale myslím, že se fotilo na stroj Blančin a Fiš. Máte nějakou zveřejnitelnou fotku? :-)

• Blue.blue
Radka P. 16.10.2017 19:07

Taky děkuji za setkání. Moc jsem si to užila a snad se zase brzy uvidíme :-) :-) :-)

• Blue.blue
  • marbes
Blue.blue 15.10.2017 12:36

:-) velké modré díky, bylo to moc fajn se s vámi setkat osobně, pokud bude další sraz, rada prijedu!

Ahóóój!

• marbes
Fiš 15.10.2017 10:22

...jj, bylo fajně.I dobře vybrané místo ;-)My jsme se s Modrasem ještě krásně prošly cestou na nádraží.Jen jsem nevěřila, že budu potřebovat oprášit svoje dvě anglické fráze při doptávání se na cestu :-D :-D...v Česku =-O
Nj, trénink na karibské bloudění :-\

• Blue.blue
  • marbes
marbes 15.10.2017 09:24

Děkuji všem za včerejší prima pardubické odpoledne, bylo to moc fajn a těším se zase někdy..... Snad dřív, než za rok 8-)

• Blue.blue
Blanka pb 13.10.2017 13:57
Re: Karibik 2018  

Jojo taky se těším a doufám, že nás někteří tady diskutující mile překvapí a dorazí.Co se týká Rézy tak ta snad nezklame a uvidíme je.

Blue.blue 13.10.2017 13:05

:-) já to mám zatím podobně :-D ...jen jsem zatím ani nestihla koupit lístek na vlak :-\

Zpět na všechny diskuze