A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Blue.blue 05.12.2017 14:45
Re: Karibik 2018  

<3 to si piš, Fiš <:-)

je to nádhera (((clap))) (((clap))) (((clap))) , díky

Fiš 05.12.2017 14:34

...doktore, nečertěte se :-Dmodrá je dobrá i hore kotkama, <3viď ,Modras ;-)

• Blue.blue
doktor23 05.12.2017 14:18

navyše sú tam podniky, kde ponúkajú wi-fi ;-)

hocijako ukladám obrázok, vždy sa mi objaví hore hlavou >:) >:) >:)

• Blue.blue
Blue.blue 05.12.2017 11:29

<3 to též tedy asi mjuuusím vidět, díky moc!

doktor23 05.12.2017 11:17

Seven mile beach je krásna, gýčová. Posielam fotku

• Blue.blue
Blue.blue 05.12.2017 09:19

:-) pokud tomu rozumím správně, i jsem si to tak myslela podle fotek a rajských videí, tak pro raje <3 platí, že do Stingrays City si havěť může vzít podvodní foťák (též máme pár let starý) , ale i svoji outdoorkamerku a nikdo jim to nebude zakazovat - u delfínů jsem pochopila úplně všude, že vlastní fotku prostě NEvyfotíme.

BTW...https://cestovani.idnes.cz/nejlepsi-plaze-sveta-anketa-flightnetwork-f2d-/kolem-sveta.aspx?c=A171204_152141_kolem-sveta_hig

na 25. je Seven Mile Beach/Kajmany
:-\ jedna z nabídek na "raje" je kombo s 3 hodinami (cca) na téhle pláži - máte někdo zkušenost/doporučíte?

• doktor23
doktor23 05.12.2017 08:53

to určite postačí, ja mám malý kompakt, ktorý vydrží aj pod vodou, niečo takéto:
https://digitalne-fotoaparaty.heureka.sk/fujifilm-finepix-xp120/

ale staršieho dáta výroby. Plus mám aj GoPro kameru, ktorú som tiež využíval, ale väčšina ľudí tam mala obal na mobile a úplne im to stačilo.
Tých ponúk a lodí na dopravu je tam veľa, oni si to zmenežujú, aby ste sa tam dostali, ani lode nepriplávajú všetky naraz ....

Fiš 04.12.2017 19:59

Jejda , doktore, to známe ;-)...všichni musíme trošičku nestíhat, abychom pak mohli řešit odkud je z lodí nejlepší výhled :-D
Dík že jste se ozval, neb vaše rady byly vždy celkem podrobné, tím i časově náročné :-\

Nás tam bude na Kajmanech hodně,cca 15 000 a mám obavu, že než se vypakuju, budou nejlepší nabídky za horama :-!
Viděli jsme Vaše rajská videa, můžete doporučit jak je to s video/foto památkami?S delfíny už víme jak to je :'(, ještě by mi chybělo utopit foťák nebo mobil.
Mám investovat do podvodního foťáku?...Ještě je čas ale já vlastně fotím jen na mobil nebo tablet..takže bych se smířila jen podvodním obalem pro mobil jen nevím zda je dost bezpečný na focení rejnoků...zahlédl jste tam něco takového?

doktor23 04.12.2017 16:08

To Fiš

Nemám absenciu :-) len nestíham
Jamám skúsenosti len s rajami na Kajmanských ostrovoch, bez MSC, po vlastnej osi. Vyjdeš von z portu a tam ťa obklopí húf ľudí, každý ti bude ponúkať zájazd. Ukážeš na tabuľku Stingray City, pokrútiš hlavou nad cenou, povieš o desať menej a niekde v strede sa dohodnete.

Fiš 02.12.2017 21:20

Dík za info :-)
Doktor, známý znalec vodní drůbeže má absenci, tak se s tím musíme nějak poprat.
Nevím, jestli je mezi námi nějaký další dospělý šílenec na tyto tvory, který jim podřizuje program.
Takže za sebe jsem ztratila odvahu jít do výletů sama hlavně z toho důvodu, pokud je třeba zaplatit předem a přijít na čas, nedovedu to správně odhadnout.
Nevím jak vypadají fotky, jestli je třeba platit předem, píšou že jsou v digitální podobě ale nevím v jaké?Jestli dělá nějaké fotky MSC nebo jen v režii ostrovanů?
Možná bych brala i video ale ty ceny budou zřejmě hodně vysoko.
Jdu tedy do MSC a děj se vůle boží :-$

Zpět na všechny diskuze