A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
pola 25.02.2018 15:47
Denka s rodinou  

v Istanbulu.... drnkli o zem v 15:40 .... , príbližovali se v řadě letadel 40 minut ...jdu je najít, kdy pokračují do Budapešti....

• marbes
  • Anonym (1)
marbes 25.02.2018 15:23
Re: Denka s rodinou  

polo, díky za to, že Denku za nás hlídáš 8-) přiznám se, že to nějak vůbec nestíhám (daně klepou na dveře =-O) a nějak mi ta její plavba utekla strašně rychle :-[

marbes 25.02.2018 15:18
Re: Program  

doktore, tu Tvou trasu máme docela "naplutou" (vyjma Savony, tu neznáme), detailní cestopis ještě není hotový, ale bodově to máme shrnuté tady na Orbionu - http://italie.orbion.cz/cestopisy/plavba-lodi-msc-preziosa-zapadni-stredomori-11-7-18-7-2015-4924/
Jen tedy do Říma jsme z Civitavecchie nejeli, bylo ukrutné horko, starší dcera po "flámu" (spala jen 2h), tak jsme se s přáteli vytelili na pláži.

Detailnější cestopis:
Barcelona - http://geomarbes.cz/msc-meraviglia-2017-barcelona/
Marseille - http://geomarbes.cz/msc-meraviglia-2017-marseille/

Kdybys cokoliv potřeboval doplnit, klidně napiš.

• doktor23
pola 25.02.2018 14:08
Dnes také návrat z Diviny...  

a to klientů našeho milého T.B. z JO.., který dnes , mimo jiné , slaví narozeniny !! Tak vše nejlepší, mnoho úspěchů v osobním životě a v podnikání ! (((clap)))

Blue.blue 25.02.2018 13:32
Re: Denka s rodinou  

8-) tak šťastný let domů, bezproblémový návrat domů O:-) těším se, až se dozvíme od holek zážitky, dojmy a rady! A ať zvládnou aklimatiizaci v těch mrazech, které tady jsou a ještě pár dnů budou!

pola 25.02.2018 12:50
Denka s rodinou  

ve 12:32 nadlétli nad Evropu nad Francíí, severně od Bordeux ... do Istanbulu ještě přibližně 2.300 km... let má zpoždění 1 hod... zatím, možná to ještě stáhnou...

• Blue.blue
  • Anonym (1)
doktor23 25.02.2018 11:48
Re: Program  

Prípadne ešte aj Palermo .... Vďaka

doktor23 25.02.2018 11:39
Program  

Pekný deň všetkým, poprosím o pomoc, lebo sa tu naozaj zle hľadá. Kto ste boli v Marseille, Barcelone a Ríme .... ja som síe v Marseille aj Ríme bol, ale v Marseille som si urobil len prechádzku do starého prístavu a navštívil pevnosť If, v Ríme sme nasadli len vo dvojici na hop off, hop on autobus. Dopravu do Ríma neriešim, tá je jasná. Chceli by sme pozrie Koloseum, prípadne námestie sv. Petra. Ďakujem za pomoc, prípadne mi stačí odkaz na cestopis ;-)

Fiš 24.02.2018 19:25
Re: Zoznam - aktualizace  

Lidičky, mám takové tušení, pokud se v Miami přesedá jen v sobotu, že dnes byla v Miami široko daleko největší koncentrace členů plavební komory.
Možná větší než na srazu :-D
Já se tak těším až vybalí a dostaví se...to bude veselo! (((clap))) (((clap)))

Doktore, otázka na Vás, pokud jster tedy na drátě :-[co pamatuju, tak jste celkem hodně vymetal plavby a poslední dobou dlouho nic.....ptám se vás jako praktika ;-)baví plavby i podesáté nebo podvacáté?......Nebo se člověk už nikam nehrne a užívá si prázdnou loď v zastávkách.............. :-\
Když jsem tu řešili moje rejnoky do nejmenších pididetailů, kdybych věděla, jak to skončí....Prostě ptám se, proto, zda vůbec na Karibik ještě šetřit nebo zůstat raději doma-myslím ve středomoří, ne na zadnici :-D ....Jestli prostě člověk ještě může potkat nějaké jiné zážitky za hranicemi všedních dnů......vy jste myslím rejnoky taky pokoušel na několikrát, nemýlím se? :-\

• frankie
Fiš 24.02.2018 04:37
Re: Zoznam - aktualizace  

Teda doktore, to zní jako pochvala, ne jako kritika! (((clap))) ;-) :-)
Taky si kolikrát říkám, kde berou některé holky čas a energii, toliko přispívat (((clap))) (((clap))) :-\ :-D

Zpět na všechny diskuze