A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 02.06.2017 10:07
Re: Seznam aktualizace  

Skvělá fotka! (((clap)))
Já musím vytvářet dva druhy itineráře - malé horko a nesnesitelné horko. Ráda bych i na Vesuv, ale pokud bude 35 na slunci, tak asi nebudu šplhat nekam, kde se nebude cestou kam schovat a necháme si to s manželem na jindy, až pojedeme na loď bez dětí, tj. v době, kdy nebude takové vedro, protože nebudeme omezení prázdninami.

Fiš 02.06.2017 09:56
Re: Plavba Marbes  

..ano, ano, to poznávám....
Když si představím, že jsme dostali info o výletech stažené ze stránek tuším MSC a ještě na poslední chvíli, tak bych do toho kopla >:) >:)

Fiš 02.06.2017 09:53
Re: Seznam aktualizace  

..jak tak koukám, mimo Neapole vím o čem se budeme bavit, tož jsem zvědav na nabídku výletů (((clap)))

Výlet na Etnu byl pro mně jeden z nejsilnějších v mém cestovatelském životě (((clap))) Možná i proto jsem zůstala plavbám věrná, protože dá se stihnou hodně, pokud člověk chce, ví jak na to a nebo má slušnou cestovku, která mu to pomůže zajistit (((clap))) (((clap))) (((clap)))

marbes 02.06.2017 09:52
Re: Plavba Marbes  

Fiš, jelikož nás nabídka výletů od CK nezajímá a vše si zajišťujeme sami, tak jsem ten více jak 6MB pdf soubor otevřela až teď a je to 30ti stránkový soubor parádně zpracovaný, je v CZ a každá z destinací skvěle zpracovaná, není to je krátká nabídka výletů s popisem kam, na jak dlouho a za kolik, ale je to kompletní popis destinace, tipy, kde co zkouknout zajímavého, kde co ochutnat místního, nějaká ta historie, kontakty na ambasádu ;-) a třeba i tipy na užitečné aplikace do mobilu. Jsem teprve na sedmé z těch třiceti stránek, vytisknu si to a odpo u kávy budu mít do číst ;) Je tam opravdu spoustu zajímavých informací i pro nás, ačkoliv si výlet nekoupíme. S PT Tours jedem prvně a jsem VELMI PŘÍJEMNĚ překvapená ;) V pokynech je fotka moc sympatického delegáta 8-) , který s námi pojede - pro nás novinka, nikdy jsme plavbu s delegátem neabsolvovali, ale líbila se nám ta možnost nechat si odvézt kufr až před přístav, přeci jen ten Janov je autem opruz.

Fiš 02.06.2017 09:48
Seznam aktualizace  

Musím to sem dát, bo ztrácím přehled.
Bude to už fest přebrané... :-(

Adéla_23: 4.-11. 6. 2017 - MSC Orchestra (Janov - Cannes - Palma de Mallorca - Barcelona - Ajaccio - Civitavecchia - La Spezia - Janov)

marbes: 2.7.-9.7.2017 - MSC Meraviglia (Janov - Neapol - Messina - Valletta - Barcelona - Marseille - Janov)

Ája 123: 9. 7.- 16. 7. 2017 - MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon (Olympia) - Santorini - Piraeus (Atény) - Corfu - Kotor - Benátky)

doktor23: 1.12.2017 - 29.12.2017 - Costa Deliziosa (Savona - Marseille - Barcelona - Malaga - Lanzarote - St. Cruz de Tenerife - Guadalupe - Antigua - St. Maarten - St. Thomas - San Juan - Port Everglades - Key West - Nassau - Grand Turks - Freeport - Port Everglades)

fineliving: 15. 02. 2018 - 25. 02. 2018 MSC Divina (Miami - St. Johns - Basseterre - Fort de France - Philipsburg - Road Town - Freeport - Miami)

Fiš 02.06.2017 09:41
Plavba Marbes  

...takže dostali jste nabídku výletů????...taky v angličtině jako my? :-D

Fiš 02.06.2017 09:39
Cestovní kanceláře specializované na plavby  

Všimla jsem si, že PTTours mají nové stránky a J&M Cruise mají nějaké vylepšení, jako reportáž krok za krokem.Ještě jsem neměla čas ale určitě kouknu.Přišly nějaké zajímavé nabídky, takže zkusíme něco vybrat.Je jasné, že se vrátíme buď k J&M nebo PTTours.Takže jsem zvědavá na tvoje hodnocení.
Pak tu máme ještě Orbis Link.Riviera je asi zatím dost drahá i když ten opruz a náklady s cestováním do Prahy je taky boží, takže když cestovka nabízí svoz, je to určitě plus.
Dokonce jsem chviličku zauvažovala nad Japonskem+Koreou na Splendidě.Jen čert ví, kolik můžou stát letenky :-\

marbes 02.06.2017 09:32
Re: Západní středomoří  

Týden před odplutím dostaneme zbytek - lodní lístky, visačky na kufry... ale info o času a místu odjezdu autobusu, destinacích, výletech a dalších informacích o lodi přišlo teď.

Fiš 02.06.2017 09:28

To by mě fakt zajímalo, co v té cestovce s těmi pokyny měsíc dělají...že je musí posílat až na poslední chvíli >:)

marbes 02.06.2017 09:19

Fiš, odplouváme 2.7., pokyny přišly přesně měsíc před odjezdem do přístavu (frčíme busem 1.7. na noc)

No a to jsem teda zvědavá, s jakou přijedeme z plavby my.. jo, taky se nám párkrát stalo, že maso bylo tuhé nebo flaksovité, ale vesměs bylo jídlo parádní.

Zpět na všechny diskuze