A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blue.blue 15.09.2017 08:39
Re: Karibik 2018  

jinak aktuální info:

https://www.msccruisesusa.com/en-us/About-MSC/News/itinerary-weather-updates.aspx

From Saturday, September 23 and forward, MSC Divina will resume her regular scheduled service & itineraries, alternating between East and West Caribbean cruises on a weekly basis. For East Caribbean cruises, Antigua will replace the scheduled call at Philipsburg (St. Maarten), until the island recovers from Hurricane Irma’s passage.

Blue.blue 15.09.2017 08:32

:-) Frankie, díky ...doufám, že to nakonec nám všem dobře dopadne....na Tebe a vaši plavbu jsem myslela, když jsem viděla právě ty destinace, které to hodně /nejvíc vzalo....budeme to všichni asi sledovat a hlavně doufám že už se tam nic do našich plaveb neprožene...

Ještě zkusím dotaz, třeba zkušenější "piráty" z Karibiku byli - v DR ostrov Saona - podle všeho "must see", kýč jak bič ... asi nemám váhat a zajistit si tam výlet, co? Mám velmi dobrou nabídku od přepravce, co si objednávám trasfery.

frankie 14.09.2017 21:20

Modrásku to jsem si přesně myslel, že je ještě brzo, aby něco věděl. Ale i tak děkuji za info. Dneska jsem např. viděl fotky z Kuby z Varadera a tam jsou hotely v pohodě. A co jsem přečetl na netu a viděl i fotky, tak Dominikana je v pohodě, u té bych neměl žádné obavy. ;-)

• Blue.blue
Blue.blue 14.09.2017 20:57

Ahoj, ja se uz Jakuba obecne ptala. Sice jsem na seznamu posledni, ale i tak mne to hodne zajima.

Zatim se nic nevi, podle vseho je jeste brzy. Ale s Tebou souhlasim, nase lode tam jeste nejsou, Seaside trenuje a snad vse OK ;-) a s Fiš souhlasim, ze za kazdou cenu videt napachane skody nemusime, to radeji si ty iluze uschovame.

My s haveti :-D spis budeme cekat na kazdou zpravu od vas predskokanu ;-) a od Jakuba. Do te doby letenky asi nekoupim. A ted hlavne koukame na Dominikanu, naplanovali jsme tam za 2 mes v listopadu soustredeni na Karibik :'( a snad to bude dobry... Kdyby nahodou mel nekdo poctive info z DR, tak i treba SZ, diky.

Ahoooj

frankie 14.09.2017 20:29

Fiš já si třeba myslím, že zkrácení asi nehrozí, spíš opravdu změna trasy. Máme určitou výhodu, že tvoje Seaside a ani naše Fantasia vlastně nejsou zatím vůbec v Karibiku a sezona jim zde začíná defakto až v prosinci a tak má MSC dost času... ;-) Na rozdíl třeba od Diviny, ta tam teďka normálně pluje a tam se určitě mění každá plavba...
A neptala jsi se teďka třeba Jakuba? Co on na to říká?

Fiš 14.09.2017 19:50

No právě, už si buduju krizový plán, protože na zkrácení plavby nepřistoupím.Ubytko můžu zrušit ale máme ve frcu letenky...
Myslím, že MSC je úplně šumák, co si o tom myslíme my.Turismus tu oblast žíví, tak snad se kousnou a přidají do kroku :-\
Mohli by si tam vzít nějaké naše muslimáky na odklízení bláta :-$

• Anonym (1)
frankie 14.09.2017 19:44

Já si právě vůbec nedokážu představit, jak tohle a kdy bude MSC řešit... Jestli rovnou třeba některé destinace vyřadí třeba na celou zimní sezónu nebo teďka čekat cca dva měsíce, jak se jednotlivé země vzpamatují a jak to tam bude popřípadě poté vypadat... fakt nevím. =-O Chápu, že teďka je ještě brzo a je všechno čerstvé.... :-(

Fiš 14.09.2017 19:28
Karibik 2018  

....to jsme Frankie zvědaví všichni,....máme v tom hodně peněz potažmo velké očekávání, tedy hlavně ti kdož nejsou v Karibiku běžně :-\
S parťačkou jsme zrovna diskutovaly na jaký kompromis jsme ochotny přistoupit.
Já v žádném případě nemám zájem vidět nějaká plovoucí obydlí, či jejich součásti.Na to si chci zachovat iluze.I za cenu, že bych Karibik vzdala úplně pro příští rok.
Takže jsem zvědavá, kdy se MSC rozhýbe ohledně nějakých změn. :-(

frankie 14.09.2017 19:13
Re:  

No Fiš my jsme docela zvědaví, jak se to všechno vyvine. Na naši plavbě jsou minimálně 3 destinace, které jsou po Irmě těžce zničeny: St.Marteen, Britské Panenské ostrovy (ostrov Tortola) a Antigua a Barbuda. Uvidíme, jestli se třeba nebude nějak měnit trasa plavby :-( :'( :'( Nebo jak to všechno vůbec bude od MSC řešeno...

Fiš 14.09.2017 16:49

Se tu v banneru objevují letenky na Svatého Martina za 17 000.....nechcete někdo jet?Se mrknout? >:) >:) :-$

Zpět na všechny diskuze