A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka P. 03.06.2017 14:23
Re: Cestovní kanceláře specializované na plavby  

Fiš:
BBC = Bailey's Banana Colada :-)
Jinak děkuji za odpověď, původně jsem si totiž myslela, že jste byli s Orbislinkem ;-) Je zajímavé, jak se přístup CK dost liší. A to i pokud se jedná třeba jen o včasné zaslání pokynů a instrukcí a překladu. My máme z českých CK zkušenost právě s Orbislinkem a vše OK a pak s Johoho (s těmi jsme tedy nakonec nejeli, ale rezervovali od nich plavbu a pak ji rušili) a ta zkušenost moc příjemná nebyla. Rušení byl náš problém, šlo o neprostudování podmínek CK, kde jsme platili za storno víc než bychom platili napřímo rovnou od společnosti, ale s rezervací to bylo nic moc a to bylo podle mého názoru chybou na straně CK. Jinak naše zkušenosti s Němci (Polster und Pohl) jak kdy - jednou před Vánocemi došly pokyny opravdu díky poště až na poslední chvíli :-( , jinak většinou tak 14 dní dopředu a info o výletech a lodi hned po rezervaci se smlouvou.

Fiš 03.06.2017 13:43
Re: Západní středomoří  

Děvčata, poučte prosím abstinentku! :-DCo je to BBC?
Znám jenom TBC, KFC, nebo BBQ :-D :-D
Jinač co se týče plaveb jsem objevila Aperol, naučila jsem se na Daiquiri,z Brazílie mi zůstala Caipirinha a když chci mít hodně černé svědomí, dám si Piňacoladu :-P
Tož se ráda něco přiučím, pokud to nebude finančně moc jauvajs :-$

Fiš 03.06.2017 13:16

Ahoj Radko, ne, líná nejsi :-D..jen je to škoda času dlouho listovat :-|taky to tak mám ;-)
Tentokrát jsem byla s JOHOHO.Byla to moje třetí plavba s třetí cestovkou.Takže vlastně takové testování :-!
Taky porovnávám sdílené informace od ostatních s vlastními.
Pokud mi to vyjde, během víkendu napíšu sem do hodnocení cestovek svůj příspěvek.

marbes 03.06.2017 09:05
Re: MSC Orchestra  

Adéla už je možná na cestě, ale i tak přeji krásnou plavbu! 8-)

fineliving 02.06.2017 22:56
Re: MSC Orchestra  

Adéla, prajem pohodovú plavbu, veľa slniečka a pokojné more. teším sa na skúsenosti a dojmy :-)

Adéla_23 02.06.2017 21:11

Delfinku, my pokyny od Orbis linku dostali 2 týdny dopředu, aniž bychom si je nějak vyžádali. Vyšli cenově nejlíp.

Adéla_23 02.06.2017 21:10
MSC Orchestra  

Tak my už máme téměř zabaleno a zítra ráno vyrážíme :-) Snad jsme na nic nezapomněli, už jen označit kufry.
A teda už se těším na koktejly, tenhle týden už bude potřeba :-D

Radka P. 02.06.2017 16:46
Cestovní kanceláře specializované na plavby  

Fiš: Můžu se zeptat, s jakou CK jste byli na poslední plavbě? Vím, že to asi někde v diskusi je, ale nějak jsem líná to hledat (těch příspěvků je tady tolik ;-)) Díky :-)

marbes 02.06.2017 13:37
Re: Západní středomoří  

Ooo,Delfinku, děkuji za uklidnění, nevím, jak bysme plavbu bez BBC přežili :-D :-[

• doktor23
  • marbes
Delfinek1 02.06.2017 13:08

Ahoj Fiš, s JOHOHO zkušenost máme, tu už jsme si předaly soukromně :-\. Nyní jsme byli s Orbis Link bez delegáta, pokyny dorazily 2 týdny dopředu (o ty jsem si zažádala dříve, jinak by je poslali týden dopředu). Pokyny byly přehledné, vlastně takový návod, co na lodi apod. Co se týče výletů, tak ty tam neměli uvedené, což vidím jako mínus.
J&M Cruise - s nimi jsem komunikovala a byl to příjemný rozhovor, byla to spíše jen cenová nabídka, ale překvapila mě rychlost komunikace i podrobnosti.
S PTTours jsem nemluvila, takže nemohu posoudit a Riviéra je opravdu cenově trošku jinde. Nejlevněji jsme ten zájezd získali od Orbis Link.

Zpět na všechny diskuze